Learn about thunderstorms RSS feed

Viljaringid (crop circles)

Motto: Väga paljud kultuuri ringid meenutab PC simulatsiooni elektromagnetilise välja. Isegi ühe, eraldi ring. Seda seetõttu, et nad on tegelikult loodud elektro -magnetilise välja jõujooned on Välgulöökide.

 

(Foto ikoon toimib link)Uusima ja ka viimasel viljaringid 2013 hooaeg

2013-12-30USAChualar farm, Salinas, CA 36.584871,-121.473678 detail
 

Lühike iseloomustus - põhi selgitus, esialgne tutvustame viljaringid

Viljaringid (crop circles)

z 

Correction (characteristic):

Even if any message down these pages would look like to be absolutely sure, there should be placed an introductory sentence before that

Is possible, that...

Possibly would be proved, that...

Presumably possible...

Some (many) observations (experiments) may imply, that...

Absolutely sure beeing right maybe only stupid, silly, pinhead, bighead or bigmouth.

So, which one of them, damned?

 

Sest algteadmised ajalooliste aspektide teemal viljaringid on võimalik külastada veebilehte Wikipedia - Viljaringid. Enamik selgitusi, kuigi esitatud või langeb peaaegu täielikult Pseudoteadus (Junk science), kuulub Kategooria:Pseudoteadused, aga vähemalt toimib põhilist teavet praeguse vaate kogu teema.

 

Ennekõike tuleb rõhutada, et selgitus siin näidatud, või mis tahes lehel selle kodulehel, et igal juhul ei käsitle mõistet või inimtegevuse valdkondi nagu Esoteerika, Parapsühholoogia, Psychotronics, Paranormal nähtuste, Ufoloogia, Spiritism, Astroloogia, Okultism.

Usk välismaalaste, Maaväline elu, kaasa arvatud Tulnukad, Astrobioloogia, E.T. the Extra-Terrestrial, UFO, Military disc-shaped aircraft, Lendav taldrik, Külalised Maailmaruum, Universum, Galaktika, Linnutee.

Maagia, Black magic, Nõidus, Witchcraft, Üleloomulik nähtuste, Ime. 2012 phenomenon, Poltergeist, Vandenõuteooria, Telekinees, Šamanism, Müstika, või mis tahes muus valdkonnas Pseudoteadus või Junk science Üleminek Kategooria:Pseudoteadused.