Anglų originalas - pasėlių apskritimai-dalelės-Fe-anomalijos . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Anomaly Fe dalelės
(Įvadinis aprašymas)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Mašinų Išverstas tekstas

Aš esu labai protingas. Aš tikiu, gali daro viską pateikti man. Aš pradėjo kvepalus ir noriu, kad mano nuosavą viešbučių tinklą. Aš gyvenu ne kvailas įrodymas blondinės.  Paris Hilton
Aš myliu balandžio pirmoji eksperimentus. Aš visada juos. C.Darwin
Kerštas yra saldus ir ne penėjimo. Alfred Hitchcock

Crop circles Crop nuotraukos, geležies dalelės Gedimai

PagPh

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Įvadas

Kas ieško, randa. Kas ieško geležimi žemės ūkio srityje, jis visada randa jį ten. Yra tik šiek tiek mažiau tinka nei geležies lydyklos galimybe. Rasti geležies srityje, tai ne taip, kaip ieškoti adatos šieno kupetoje, bet daug labiau panašiai kaip vandens į vandenyną (arba druskos). Tai ne tik, kad geležies dalelės yra žemės ūkio paskirties dirvožemyje Dažnai gana sausi ir trinčiai, žemės ūkio mašinų, vien dėl to, kad paprastas ūkininkavimo pobūdį. Visos žemės ūkio mašinos, ateina į sąlytį su dirvožemiu, yra pagaminti iš aukštos kokybės plieno. Geležies Kiekviena kilpa kultivatorius, ką senieji Moterys augina runkelius. Geležies kiekį Štai tokiu būdu perkelti į dirvožemio, (sausas perdavimas veikia maždaug 2000 metų), yra visiškai nereikšminga, palyginti su tai, kas buvo visada. Dėl geležies kiekio procentinė dalis, dirvožemyje bet kurioje pasaulio vietoje (apvalus 3%) paviršiniame sluoksnyje, žemės ūkio paskirties žemės ir išplėtimas yra tik 10 cm, esančių į vieną kvadratinį kilometrą (1 km gylio 2 ) , Yra 7500 tonų geležies, žodžiais ir septynios su puse tūkstančio tonų.

 

Pažvelgti į šiame kontekste kai kurių meteoritai yra tikrai šiek tiek Bereikalingas. (Žr. "Google": Crop circles Fe dalelių). Tiesiog pasiimti į savo rankas ir žiupsnelis iš molio vazonas ir yra milijoną kartų daugiau geležies, nei bet kuris vidutinis žmogus pamatyti geležies meteoritai Per visą savo gyvenimą, įskaitant muziejų lankomumą.

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

Page under construction

Dalinė informacija gali būti pavyzdžiui, dėl tam tikrų suvestinės puslapiuose  Crop circles - suprasti Daugiausia dabar yra viena iš plačiausių puslapyje. Dar gana Išsami informacija gali būti rasta iš puslapio tekstų nuorodos . Yra nuorodos į keletą paskelbtų tekstų. Taip pat kai kurie dar nepaskelbtas, ty kai peržiūros versija. Kiti tyrimai yra pramaišiui Patalpinta čia . Tekstai bus žinoma, nepertraukiamai.

 

Kviečių laukas - ir žaibo magnetinio lauko linijas įrašas

Šokiruojantis, akis atveriantis panašumas stulbinantis, nenuostabu, sunku patikėti, bet also

Kviečių laukas - įrašas magnetinio lauko linijų, susidarančių žaibo atleidimą

Beveik vienas milijonas amperų (žinomų mokyklų eksperimentų - nuo 20 iki 30 amperų didžiausi)

 

  

Tiksliai žaibo išlydžio metu kukurūzų stiebai, atsirandančius ir tyrimai (jonizuotas oras, Corona išskyros) elektros srovės tekėjimo pro. Kad kotelių ir kitų augalų dalių dėka gali parodyti elektromagnetinių savybių.

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Ar tai nėra pakankamai jums patinka pinigus, bet tai taip pat būtina, kad pinigai turėtų tave myliu.        Kin Hubbard
Yra keletas dalykų, tokia rimta, turite jų juoktis.  N.Bohr
Alkoholis yra būtina žmogui, kad jis gali turėti gerą nuomonę apie save, ramiai faktai.  F.P.Dunne
pz