Learn about thunderstorms RSS feed

Ratai javų laukuose (crop circles)

Šūkis: Labai daug ratai javų laukuose primena PC modeliavimas elektromagnetinių laukų. Net nevedęs vienas, atskiras ratas. Ją sukelia, nes jie yra tikrai sukurtas elektromagnetinio lauko jėgos linijų nuo žaibo išlydžių.

(Foto piktograma veikia kaip nuoroda)Naujausi, taip pat paskutiniųjų Crop circles 2013 sezono

2013-12-30USAChualar farm, Salinas, CA 36.584871,-121.473678 detail
 

 

Trumpi Info - pagrindiniai paaiškinimai, pradinė informacija apie Crop circles

Ratai javų laukuose (crop circles)

pz 

Correction (characteristic):

Even if any message down these pages would look like to be absolutely sure, there should be placed an introductory sentence before that

Is possible, that...

Possibly would be proved, that...

Presumably possible...

Some (many) observations (experiments) may imply, that...

Absolutely sure beeing right maybe only stupid, silly, pinhead, bighead or bigmouth.

So, which one of them, damned?

 

Įvadą istorinių perspektyvų Crop circles klausimu galima apsilankyti interneto svetainėje Vikipediją - Ratai javų laukuose. Dauguma paaiškinimų, nors paduota ar priklauso beveik vien tik per Pseudomokslas (Junk science), ty priklauso Kategorija:Pseudomokslai, bet bent jau tarnauti kaip pagrindinis informacijos apie dabartinį rodinį visą klausimu.

 

Visų pirma, tai turi būti pabrėžta, kad paaiškinimas yra parodyta čia, arba bet koks šios svetainės puslapis, bet kuriuo atveju nenagrinėja sąvokų ar žmogaus veiklos sričių, tokių kaip Ezoterika, Parapsichologija, Psychotronics, Paranormalus reiškiniai , Ufologija, Spiritism, Astrologija, Okultizmas.

Tikintis į šalį užsieniečiams, Nežemiška gyvybė, įskaitant Extraterrestrials in fiction, Astrobiologija, E.T. the Extra-Terrestrial, Neatpažintas skraidantis objektas, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, lankytojai iš Kosminė erdvė, Visata, Galaktika, Paukščių Takas.

Magija, Black magic, Witchcraft, Ragana, Supernatural reiškiniai, Stebuklas. 2012 m. pasaulio pabaigos prognozė, Poltergeistas, Sąmokslo teorija, Psychokinesis, Šamanizmas, Mistika, ar bet kurioje kitoje srityje Pseudomokslas arba Junk scienceKategorija:Pseudomokslai.