Anglų originalas - pasėlių apskritimai nerūšiuotų-tekstai-2 . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Mašinų Išverstas tekstas

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

   

         1 dalis        2 dalis         3 dalis        4 dalis        5 dalis  

 

jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com 

 

2 dalis

 

 

Pati Lucy Pringle, vienas iš labiausiai žinomų documentarist reiškinio, be kita ko, kalbama apie paslaptingą elektromagnetinės bei elektrostatinių reiškinių ties taško rasti Crop circles reiškiniu ( http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle. htm )! interviu kažkur datuojamas 2001, minimas daugelyje programų apie pasėlių apskritimai ir interviu su LP 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/  

Šis puslapis buvo labai pastebimas primena psichologas pastabas iš interviu su asmenimis, apsvaigus nuo narkotikų įtaka 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/brains/  

Visiškai tuos pačius reiškinius ir poveikis 

 

teksto dalis iš http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm  

(Nustatytas įvairių neįprastų žmonių jausmai pateikti pasėlių ratą vietos)  

 

kategorijų ir jų poveikio sveikatai sąrašas: 

 * Oralinis - skonio (metalinės), dantų skausmas, neįprastas troškulys 

 * Kaukolė - galvos skausmas 

 * Akių - regėjimo sutrikimai, haliucinacijos 

 * Klausos 

 * Žarnyno - pykinimas, viduriavimas, staiga badas, ir tt. 

 * Sisteminis - galvos svaigimas, silpni keliai, kojų skausmas, ir tt. 

 * Psichikos - mąstymo procesų, kurioje aptiktas virusas, trumpalaikis atminties praradimas, panikos jausmas, terorą, blogis, taikos, meilės ir šviesos, dezorientacija ir buvimo jausmą  

(Citavimo pabaiga) 

 

absoliučiai visi be išimties yra klasika, beveik vadovėlis sindromas narkotikų, arba apsinuodijimo atvejai įvairių cheminių medžiagų. Reikėtų pažymėti, kad, atsižvelgiant į tai, ką jis neseniai tapo, kad vieta šiek tiek virš žemės ir sekliame požeminės vyksta, tikrai, tikrai yra nenuostabu. Ten dirbo apie dešimčių kvadratinių kelių milimetrų (arba iš nedaugelio kubinių metrų tūrio) kelis milijonus ar net milijardus ar daugiau Temelin elektrinėje vienu metu, net jei tik kelias milijonosios sekundės ( vidutiniškai 100) 

 

Labai dažnai, kad liudytojai perskaičiuoti ligos sindromų įvairovė palieka, skausmas ir sumažinti Jie paprastai jaustis sveikiau. Yra nenuostabu, nes jų kūnus tuos momentus, kurie labiausiai tikėtina, susijusius su kai visiškai skirtingų problemų. Jei kas nors patenka į vandenį, Žinoma Per sekundės dalį visiškai pamiršti, kad jis buvo alkanas, kad jis manė jo šono skausmas ar jis turėjo TIC Jo akis. 

 

"Daugelis moterų teigia, kad patyrė nenormalus menstruacijų ciklų ir po menopauzės problemų po to, kai vyksta į tikrą pasėlių rate"  

lygiai tie patys simptomai atsiranda po to, kai narkotikų ar cheminių medžiagų apsinuodijimo nurijus ...  

 

Lucy: Manau, kad elektromagnetinių laukų, rastų pasėlių ratą rezultatas. žino, kad Lucy viduje Crop circles yra (buvo) elektromagnetinis laukas, bet neieško, kaip ji galėtų kilti. Taip, Liucija, ten buvo didžiulis elektromagnetinis failas ... nuo žaibo. Ir vis dar gal šimtai kilogramų labai pavojingų cheminių medžiagų, pavyzdžiui, narkotikų ar Panašiai, net daug blogiau. Dujomis, jonai, molekulės pavojingų, ir megadžauliais Likęs statinio elektros pogrindžio. Taip pat vadinamas poveikis LIRM - Žaibas Dirbtinis Magnetizmas Likęs - visai nepavojinga.  

 

Pagal aprašymą Jie yra absoliučiai klasikinis simptomai apsvaigimas arba nuodai, haliucinogeninių medžiagų. Būtina atkreipti dėmesį, kad šioje vietoje buvo Per milisekundės frakcija spinduliuotės virš žemės ir požeminių sausos galios ammount, krovininis traukinys sunkvežimių ir važiavo dešimtys didesnių gabalų (visiškai pakrautas sunkvežimis, apvalios, 40 tonų) šimtai ar tūkstančiai kilometrų. Ten gali būti labai giliai po žeme ir sukurta, yra didžiulis kiekis išmetamų teršalų kiekį. Tarp jų gali būti bet nedaug sausa, kaip anglies monoksido, bet išskyrus, kad dar ....... jonai, ką tikrai tiesiog rasti tik "Pacietināts". Įskaitant itin pavojingas ir Nuodų haliucinogeninių medžiagų, dešimtys kilogramų ar daugiau, iš kurių kiekvienas aiškiai proto būsenos asmuo, kuris pabėgo, kiek įmanoma. Be to, vis dar gali būti saugomi ir reikšmingas likutinės statinio elektros kiekis (išmatuojamas photo) Kuris kelia tolesnį blogybių - "girdimiesiems" (įvairūs garso pojūčius, krekingo metu) ir gali sukelti įvairias švytėjimo. Likutinė statinis energija gali sukurti pavojingų cheminių medžiagų. Po žeme gali rusenti Nuolat keletą dienų yra pateikti medienos, humusas, durpės ar panašios, ir todėl Nuolat Ypač pridėti CO2 ir CO 

 

Atkreipkite dėmesį, kad "auditoriai". Sukauptas požeminė elektros energijos (dešimtys kilowatthours ar daugiau), iš karto pasikeitė į šilumą, gali sukelti didelį slėgio skirtumą, kad galėtų sukurti daug labiau pastebimas reikšmingas ir garsai. Underground dujos arba skysčiai gali tekėti daug dienų iš vietų su aukštojo temperatūros ir slėgio kitiems, taip pat sukurti garsus. Požeminės, kad jo nesimatytų kietosios medžiagos (uolienos, akmenys, rieduliai) gali turėti mažinimas ir didinimas temperatūros pokytis garsumą, ir trinties įvyksta tarp jų, kuri skatina skamba vėl. Globe su žaibo išleidžiamų po tiesiog čia ir ten truputį "griausmingas į pilvą" (metro). Procesas iš tiesų yra neįtikėtinai Panašiai, kas atsitinka, skrandžio, pavyzdžiui, po persivalgymo ar dujų kaupimosi. Yra also Nebaigta medžiagos perdavimo iš vietos į vietą, su skirtingais Slėgis, skystos arba dujinės būsenos. 

 

Pranešimas įrašus gali kurstyti tarp Crop circles Explorers daugelio painiavos, bet pirmasis ir vienintelis Kas turėtų visada aplankyti visas naujai atrastas pasėlių ratą, turėtų būti reguliariai darbuotojai akredituotų toksikologijos laboratorija (įrengta tinkamus apsauginius drabužius, kaukės ir matavimo prietaisai ), ir tik po daugelio dienų nuo raštų, jie būtų tik būti leidžiama išduoti ir sprendimų atradimas - leidžiama patekti į šią vietą, nuodingųjų ir pavojingų garų koncentracija ne didesnė kaip pavojingą ribą. Crop circles tyrimai Galbūt dėkingumas būti, kad yra daug brangesni, bet ką šiandien pigus. Tikrai geriau nei jei daugelis atsitiktine tvarka iš theirselves Asmenys visiškai nevalingai ir nesąmoningai jūrų kiaulytės ir išbandyti ir "metalo skonis burnoje" toje vietoje, kur Stebima Crop circles, o metalo skonis yra tiesiog būdingas kai kurių itin pavojingų poissons, be pat yra daug kitų ........).  

 

Beveik visi žmonės, Kas buvo užnuodytas jokių cheminių, net mirtina doze, ir buvo sėkmingai išgydyti iš valstybės, kai apibūdina jausmus labai panašūs į ką pats, kaip pirmiau.  

 

Didžioji dauguma mirtinų nuodingųjų medžiagų, taikomų dozių žemiau slenksčio svaiginimosi (pusiau) sukelia vaisto poveikio simptomai panašūs, o narkotikų perdozavimas net sukelti mirtį. Kai vartojant bet kokį narkotiką yra faktas ir mirtinas nuodingų medžiagų Podniosłość dozės klausimu. Kartu sudėjus į mysteriosity sprendimo sudėtingumo, Nesaprotamība ir baisus įprotis tiesiog atrado protus Crop circles Explorers reiškinio susilpnėti šiuo metu, ir net sveikatai kenksmingų medžiagų įvairovė, ir visa tai net kartu su kitu vaistu, o epinefrino (vaistas), rūšies narkotikų galimybę, kreipkitės į ką nors užsienietis, nežemiškas, nepaaiškinama, nėra gaminama žmonės (tiesa,), papildomų dimensijų, paranormalių reiškinių, nenuostabu, kad momentas, kad jie nėra sugeba mąstyti racionaliai ir realistiškai . Palikime juos in Jų imperija, iš dalies savarankiškai sukūrė, tegul ten medituoti ir sukurti savo iliuziją apie užsieniečių ir mysteriosity. Bet save, o palikti amžinai šį antgamtinėmis imperiją, ir toliau daugiausia dėmesio dėl nekilnojamojo svarstymo.  

 

Tik per sąlyčio su sausrų narkotikų įtariamų paranormalių ir mysteriosity Tai galima paaiškinti, kad sausa narcosed Explorers sugeba paaiškinti ilgą ir Sulenkto mazgų poveikį veiksmų "jėga", nes kad jie yra pakeista tokiu būdu. Crop circles Explorers turėtų būti labai švelniai paskelbti Tai ten buvo jokių kitų jėgos veikiantys temperatūrą pritraukiant žemės, ir reiškinys Tai lankstosi ir atkarpos mazgai Vadinamas neigiamą geotropism ir per mazgų (Jų lenkimo) bando lėkštesnės pašalinti (kenkia, silpnina ) augalai - bando ištiesinti augalas, kuris yra gulėti ant žemės, ir, atrodo, tik ir tik po lenkimo žemės, arba tais. Procesas negali trukti tik kelias minutes ar valandas, bet dienas ar net savaites. Na, jie galvoja, Crop circles reiškinys Explorers, kuri atsiranda dėka veiksmus nežinomų jėgų ar energijos formoms, mazgai yra sulenkta arba pratęstas Per kelias sekundes iki dešimčių sekundžių todėl sukelia ir neskyrė (žalingų, susilpninti) augalų. Kai kuriose vietose net kartus nanosekundžių, kaip "Stebima". Ji turėjo būti tikrai įdomus "pastaba".  

 

BLT Tyrimas: ( http://www.bltresearch.com/plantab.php ) "mazgas pailgėjimas (tempimas) Tai yra nuolatinis poveikis sukelia formavimo energijos" kai kurių augalininkystės sudėčių energetikos sistema yra intensyvus pakankamai, kad sukeltų lenkimo šios viršūninio (viršuje) mazgo " , ty jėgos įsigalioja ant augalų, kai kurių mazgų gaisro, ir dėl to pratęsti kiti augalai paduota " (stiebai sulenkta prie žemės). Ne, ne, ne, niekada, niekada, niekada, negerai, negerai, negerai. 

 

Tikslas ir mazgų veikimo principas (miglės mazgai) apie augalų pasėlių Patikimas paaiškinti visiems, bet kokio vidurio (Amerikoje aukštas) žemės ūkio mokyklos pirmo kurso studentams. , Kuri yra Vienas augalų mazgų funkcija (Poaceae, bet beveik visi kiti augalai), taip pat vertikalia kryptimi nukrypimų nuo augimo lyginti, tai daroma jų plėtros taške, nuokrypis nuo vertikalia kryptimi (priešingadrawing) Pokytis yra negrįžtamas (tai daroma didinimas ląstelių skaičių, ne jų dydis ir forma). Jei augalas pavyksta visiškai ištiesinti, pirmiausia ištiesinti sulenktų mazgai turi būti toliau dauginimasis ląstelių į priešingą pusę, ir tokiu būdu lieka pastebimas Pailgos (drawing), Jei įmonė yra tiek susilpnino, kad yra, negalinčiais pakelti daugiau, niekas pasakyti, vistiek mazgų, ir jie tiesiog Pastoviai extendig (bandant pakelti gamyklos, kurioje nepavyksta). Dažnai atsirasti ir abu reiškiniai derinys, Kai augalas yra taip pat pablogėjo, ypač apatinėje dalyje, pasakyti Tai kad 1. 2 apačioje mazgai žemės nebėra turėti pakankamai galios pakelti gamyklą, tik taip išplėtimas, tačiau kiti gali bent ji kelia likusi dalis įmonėje vertikalia kryptimi (photo), Todėl žymiai padėti derlius drawing principle. Labai panašus mazgų, naudojantis principas ir Panašus pasiekti tą pačią funkciją, gali Elgtis taip pat beveik jokių mazgų be kojelių, stiebai ar po bet kokių kitų genčių augalų, ir žinoma kokių nors Poaceae augalai net prieš, kad atsirasti į juos ir Didesnis diferenciacija audinių . Taigi, kai internodes augalų stiebų, nenaudojant tik mazgų šią funkciją. Vienas iš pavyzdžių yra aguonų. Jų internodes vis dar containng didelį kiekį audinių taip meristenatic, kuris gali atlikti būtiną funkciją, be tik su internodes. 

 

Be to, į gamyklą, viduje, kad pasitaiko įvairių toksinių medžiagų, kurių Iškart po elektros srovės poveikio, tikriausiai atsiranda metu following dienų ir "migracijos laikotarpis", per tą nuodingųjų medžiagų disertacijos persikėlė į mažesnes dalis augalas, veiksmingai, taigi ar aukos už sėkmingai "keliant palikuonių", šiuo atveju, perdirbtų javų grūdų ir geriausią išsaugojimo genetinio kodo. Priešingai, į priešingą pusę, į viršų, kelionių agentūrų, naudingų sėkmingą grūdų brendimo pabaigos. Nors jis neturi atrodyti, kad ir atrodo, kad augalas yra beveik sausas ir tinkamos būklės derliaus nuėmimo vyksta yra tik kontroliuoja džiovinimo iki, brendimui ir skysčių transportavimo procesai vyksta iki paskutinio momento. Žemdirbiui labai gerai žinome, pavyzdžiui, miežių, Tai jeigu gaudoma per anksti, dar nėra visiškai subrendo, mano daug mėnesių pasiekti optimalią ir subalansuotą grūdų daigumas.  

"Tokia miežius ilgą laiką po derliaus nuėmimo nokinimo"  

Salyklo ir alaus , gamybos technologija, Kosar, Pasivaikščiojimas , RIBM 2000  

ISBN 80-902658-6-3, puslapis 34).  

 

Galima skaityti platų augančius augalus, esant nepalankioms sąlygoms, also, kurie yra aprašyti atvejus pateikimą (kenkia, silpnina) Nusilpę augalai vykstančius procesus , 

Augalų Crop streso vadovas aukščiau , Mohammad Pesarakli , Dekker, 1999,  

ISBN 9.780.824.719.487 d.  

Ištraukos iš knygos į kitas svetaines bus suteikta pastabų seriją  

 

Pagrindinė FAKTAS Tai jis yra Būtinas į Suprantu, Tai su bet kokia pateikta "turi būti (sugadintas, Nusilpę) derlius yra pirma Susilpnėjusi, ir tai yra Būtina rasti šio susilpnėjimo priežastis, ir nėra visiškai ne reikia ieškoti po užsieniečių (AG). Crop circles reiškinį žinoma Explorers reikia, bet labai gražiai padėkoti, kad sausa, nors už juos, vis dar labai sunku suprantama ir paaiškinama reiškiniai, užgesinti patys į krūvą daugiau nei pakankamai. Ar Kiekvienas, kuris kada nors norėsite pabandyti paaiškinti pasėlių ratą, kylančių dėl principo, tai, žinoma, dėl jų didelio kredito Kartais jaustis kaip žebenkštis vištidėje, arba paršelio rugių juostele. Tiesiog reikia tik patraukti protingas knygas, ir bandyti pradėti paaiškinti.  

 

Ten buvo tikrai veikia ant augalų "labai aukštą energijos galia", bet tikrai labai dažnai yra daug savaites iki pateikimo (kenkia, silpnina). Buvo (labai tikėtina), daugiausia elektros energijos, kurios metu buvo "elektromagnetinis sprogimas" viduje sukeltas augalai, jų audiniuose. Kita energijos dalis gali būti Pateikiamas elektrostatinės indukcijos ir Dyrygentury LABAI jonizuotų dujų srovės per arti bet aukštos įtampos išleidimo photo, drawing - Štai kelios dešimtosios mm, Žaibas kelių metrų ar net keliasdešimt metrų (taip pat "Corona biudžeto įvykdymo patvirtinimo, drawing). Kita energijos dalis gali būti perduotas Atlikti tiesioginę srovę pagal dirvos paviršiaus (daugiausia šaknis), ir ilgainiui ji gali susilpnėjimas žymiai prisidėti elektrocheminės pokyčius dirvožemyje. Visų nurodytų reiškinių intensyvumas visiškai sustoti aktą tam tikru atstumu, sumažina atstumą nuo smūgio taške, iki tam tikru atstumu visiškai sustoja. Nėra vėjo - retas reiškinys perkūnija ir tolygiai paskirstyta elektros varža dirvožemio gali būti rezultatas, palyginti tikslius ratas. Net su visais galimų netikslumų, tačiau ji yra įmanoma, kad Galiausiai neatsiejama Keletas nėra labai tikslūs sluoksnių susilanksto kartu vienas truputį tikslesnis, nes jis rafinuotas per domino efektas. 

 

Išsiuntimas ertmės, a picture from BLT(Įdomios vardas atitiktis - šio skirtumo išsiuntimas). Jie nebus įtraukti kaip bet kokį energijos arba galiojusį objektyvių įrodymų. Visiškai neįmanoma, jį naudoti, kad. Tai yra ir daug daugiau informacijos apie daugelį kitų dalių ir puslapių bus paaiškinta. Nereikia sukelia deformacijos augalai, kurie matomi ant nuotraukos, also bet koks Similary, bet ne visi bet kokios jėgos ar galios, jėgų ir spaudimo auginimo ir džiovinimo ir ačiū, kad besikeičiančioje figūras audinius ir augalų dalys, išskyrus tik . Nors ant augalų žala tikrai būtų galėtų dalyvauti taip pat, kad elektros srovės, elektromagnetinis ir elektrostatinis indukciją, mechanines jėgų plaukti. Elektrinis laidumas per labai intensyviai jonizuoto oro arti išleidžiamų. Labai panašus į laidumo elektros srovę per įvairių dujų, bet išlydžiu arba Fluorescent Tube. "Corona išmetimas - apima keleto metrų atstumą iki dešimčių metrų, be vėjo, turi labai tiksliai apskritos formos, o jo skersmuo priklauso beveik tik Srovė, tekanti per intensyvumo (drawing). Žingsnis įtampa (drawing). Vidutinė dirvožemio varžos vertę, apie 100 omų metrui 332000-5-54 CSN. Varža dirvožemis apibrėžiamas kaip aktyvios rezistencijos dirvožemio kubo briaunų 1 m tarp priešingose ​​sienos.  

 

Beje, labai panaši žala mazgų galima rasti vietose, kur stiebai BENT grynai mechaninis (švelniai, nesulaužant) beveik 90 ° Tie, kurie mazgai pradėti su vienodo smaigalys atgal į vertikalioje padėtyje (1-oji ir 2-oji iš viršaus , photo). Atsiras Panašūs ir net mechaninis žalą, mechanines jėgų, atsirandančių dėl spaudimo ląstelių dauginimasis mazgų savižalos mažai, be jokių rimtų pasekmių augalų gyvybingumą. Veikiausiai tai yra dėl to, kad, tai yra ypatingų pokyčių kryptį augimo, beveik 90 laipsnių, daugeliu atvejų išsprendžia mazgai kampinis nuokrypis keliais laipsniais atvejis. (photo) 

 

Tam, kad pabandyti kažką panašaus į tai Crop circles reiškinys esamų Explorers tiki, neturi pasirinkimo, bet pabandyti ir rasti theirselves, net tose vietose, kur, kad jie negali būti iš jų požiūriu ne visi. Norėdami tai padaryti yra būtina kviečiame visus blaivus Crop circles reiškinio tyrinėtojų, kad kartais patys atlikti eksperimentą, vadinamą tuščiojo bandymo arba aklai eksperimentuoti (taip pat "nulis korekcija). Vienas iš pagrindinių principų, plačiai naudojamas ypač objektyviai ir garso mokslinių tyrimų. Tiesiog leiskite kai pasėlių augti be poveikio į bet kokį energijos laboratorijoje. Tam tikru momentu pakeisti jų augimo kryptį, sukant indą, kuriose jie auga tik. Kai kurie iš jų galima po tam tikro laiko Jų grįžti į pradinę padėtį. Taip pat kitokį tuščiojo tirpalo Galima pabandyti - aplankyti vietas labai netolygiai pateikė "turi būti (sugadintas, Nusilpę) pasėlių, kur, jų požiūriu, buvo ne veikia bet "užsieniečių energijos", nei bet kuris kitas, kaip, pavyzdžiui, ir mikrobangų krosnelė.  

 

Be to, nėra vieninteliai narkotikai, transcendentinę, Supernatural, paranormalių ar Panašūs reiškinių gali turėti įtakos Explorers Crop circles reiškinio vietą, gali atsirasti tikrai "keista", įdomu, netinkamų ir neįprastų junginių, laisvųjų radikalų, jonizuotų atomų, molekulių ir kitas sukčiavimo, kurie gali turėti įtakos žmogaus smegenis tokiu pačiu būdu, kaip stebuklinga grybų purškiamojo 

 

Mūsų brangūs Ar žmonija anksčiau ar vėliau ji bus nagrinėjama. Faktas, kad apskritimai, ir beveik bet kitų reguliarių ar netaisyklingos formos visiškai pasėlių Žinoma, daug daugiau nei 99.9999999% yra generuojami žaibo išleidžiamų dėka, o ne per keletą savarankiškai, skelbiantis nevykusios asmenų, tai yra tiesiog objektyvus faktas , ir žmonija gali aptikti objektyvios realybės galų gale (kartais), tai tikrai žino, kaip. (Nors tai išsprendžia jau daugiau nei 30 metų ir rezultatai niekur ...)  

Darantys nuorodą į: juk nesvarbu, kartais net daug blogiau ... 

 

Natūralus Mimikrija (Nr. 1)

Vienas iš svarbiausių ir tuo pačiu metu sukelia labiausiai įdomu, kodėl tai vyksta, kaip kad gamtos jėgos Automobiliai vieną įspūdingiausių gamtos kamufliažas būdu, kas kada nors Jie sugebėjo pastatyti. Tai yra labai įdomus ir nepakartojamas gamtos pamėgdžiojimas. Bet tai yra labai Santykinai paprastas faktas: Crop circles yra tikrai tik labai retai pasirodo tuo pačiu metu, kai jie buvo sukurti, ty iškart po renginio "Nors tai gali kartais įvykti, bet turbūt tikrai tik labai išimtiniais atvejais. Tiesiog priešingai, dauguma modelių Rodoma dauguma iki kelių savaičių ar net mėnesių, po metu, kai jie buvo sukurti iš tiesų "veikia" žaibo energiją į augalų struktūros šioje srityje įvykdyti. Naudojimas žodžio "veikia", šiuo atveju tikrai teisingas, klasikinis fotografijos procesas, arba kai jo pirmtakai, pavyzdžiui, panašumas dagerotipą, yra gana naudoti ir puikus. Taip pat su fotografija, yra "augalų" jautrų sluoksnį šioje srityje ir sukūrė visiškai nematomas latentinio atspaudo vaizdą. Antroji priežastis, kodėl žodis "veikia" yra tikrai naudingas, net ir tai, kad modelis yra sukurta - exposed - pagal žaibo blykstė shinigami Panašus į daug nuotraukų. Iškart po biudžeto įvykdymo patvirtinimo būtų svetainėje galima rasti naudojant tik kai labai reti reiškiniai - negyvus vabzdžius, apdegusių augalai, arba augalai susivėlęs virvės į labai intensyvus besisukančio sūkurį, kartais, kad vyksta po žaibo atleidimą ir trunka ne daugiau nei per sekundę. Taip pat magnetinių laukų pokyčiai, terminiai pokyčiai požeminės, padidėjęs statinis elektros krūvis būtų nustatytas iš karto. Paskutinis, bet ne mažiau svarbu yra tai, (ko gero, dar nebuvo išbandyti tai dar tik įvertis) organizmų skaičius kenksmingų cheminių medžiagų. paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) pasėlių Pasirodo Keletas dažniausiai po to, kai per kelias savaites ar net mėnesius ilgiau nei galimybėje. Didžioji dauguma augalų Būtent Iškart po šoko neatskiriamai grįžta į savo pradinę padėtį, ir viskas dar tik prasideda. Jie pradeda išnyks, daugiausia dėka elektros, kuri vyko per juos. Taip pat turbūt galėtų būti sugadintas kai kurių pasirinktų funkcijų staigiu judesiu ir Jų išblukimo trunka savaites. To, kad dažnai augalai ilgą laiką stovėti vertikalioje padėtyje, o tikriausiai daug ilgiau, nei ji priešingu atveju būtų leidžiama nuolat blukimas vienišas augalų konstitucijos, ir didele dalimi būtų, galinčius prisidėti Vandens paviršiaus įtempties . Jų pateikimas (žalinga, susilpnėjimas) Tai iš tiesų vyksta keletą savaičių po to, priešingai, kai kuriais atvejais gali tapti neįtikėtinai greitai palyginti, kiek ilgai jie truko jų susilpninimo. , O augalų susilpnėjimo truko kelias savaites, jų lenkimo į žemę gali tapti net ir gana didelių modelių gana greitai, per keletą minučių. Kaip labai pastebimas Įnašas tai, kad kartais gali tikriausiai bus poveikis Domino efektas . Labai dažnai also todėl į tai, kad kai drugelis skrido aplink.  

 

Gerbiami žmonės!

Kitą kartą daug geriau nepriimti jokių patarimų iš senatvės demencija.

Jei tai buvo ne iškaršęs išprotėjęs šių dviejų kvailas, D & D, Kas seniai kažkur smuklėje "išpažinimas" galėtų imtis Daugelis tyrimų Dešimtainiai visiškai kita kryptimi, kaip ir bet kuri kita klasikinių ir visiškai rimtai mokslo. Bet kokiu atveju, vėliau žmonija būtų tikrai išspręsti, kad visą dalykas pati, pavyzdžiui, jis yra Galimas "YouTube" ir rasti yra vaizdo (gal Wylatovo?, Ar ne atrodo, kaip kad, kas nors rasti), kur žmonės yra sušaukimo yra pasėlių rate tik atrado, ir atstumas yra net daugiau galima pamatyti traukiasi audra ...  

 

Toliau tekste minėta also, Tai kai dokumentinio filmo pagrindimas, kad jie gali būti mėlyni purkštukai ir raudonos animacinius, Kuris yra atmosferos išleidimas, bet aukštai atmosferoje, atrado palyginti neseniai. Tai tikriausiai gana klaidinga nuomonė. Jų atstumas yra per didelė, kad būtų Skatinti žemės paviršiaus kažką taip smarkiai ribojama. Net apie tai, galima skaityti Žaibas: Fizika ir efektai , Vėžys, Uman , p.  

 

Kita priežastis, kodėl žmonija, be abejo, išspręsti šią problemą, pati yra pasaulyje, kurios taps labiau įdiegta įvairiose vietose, taip vadinamas gyvuoju kameros (ar bent jau Time-lapse kameros), ir net nutolusiose vietovėse ir Laikotarpiu Ar kas nors padaryti Crop circles išvadą, kad yra tikrai priklauso nuo oro sąlygų, kad iki reiškinius, net jei atsirado Crop circles kelių mėnesių. 

 

Paskutinis priežastis yra Tai ten yra įmonės, kaip antai Microsoft VAISALA - Siemens (2011 - atjungtas iš "Siemens", tiesiog Vaisala vien), Tai matavimo vietą, tipą, poliškumo ir žaibo intensyvumo poveikį spręsti, taip pat savo an Platus duomenų bazės pastaruosius metus , ir tikrai nebus problema (jei domina), kad reikalaujama water duomenys. Beje, jų duomenys yra labai tikslūs Dažnai, nors Jie nurodė ir matavimo klaida, apvalaus apskritimo skersmuo 180 m, dažnai yra daug tikslesnis, net mažiau nei 10m. Dėl šios priežasties, teorija, "CC-Žaibas" galima laikyti "patikrinamos visiškai atgal" ir Fidli. Rinkti duomenis apie žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo (laikas išleidimo, GPS duomenys apie smūgio taške, poliškumas, galia, tipą Crop circles arba CG). Pavyzdžiui, Vidurio Europos pasiūlymai T Tai CELDN - Vidurio Europos žaibų aptikimo tinklą visoje Europoje, tada daugelis kitų. Visi naudoti detektoriai Vaisala-Siemens arba panašių tinklą. Žinoma, tai bus labai įdomu pamatyti, ką modeliai Galų gale, visai netikėtai, bus atlikti kaip "ne žmogus-made", ar tikrai?  

 

Be to, kas išdėstyta pirmiau, yra galimybių   iš kito tinklo sistemos žaibo smūgio vietų, kurie naudojasi savo tinklo indikatorių Explorers http://www.blitzortung.org - puslapis. Nors Tai tikriausiai neturi sausą tikslią informaciją apie poziciją, tačiau jie gali įtraukti į visa problema įdomių duomenų.  

 

Kitas dalykas yra tai, (ir matavimo tikslumą), kad dažnai tik viena daugintis šakotas žaibas (plius jos Galutiniai vėlesni išleidimas) gali "Purkštuvų" Kelių hektarų plotas photo ( labai didelio išleidimų atveju gali būti taip pat Žinoma, daug didesniuose plotuose). Pagal duomenis iš literatūros (pavyzdžiui, pavadinta Žaibas: fizika ir efektai , Umanė, Rakov ) tai nėra neįprastas reiškinys, kai šakotieji vieno žaibo ginklai givybems iki kelių mylių vienas nuo kito. Čia vėl - ne pasirinkimas, bet atkreipti dėmesį į svarbiausias faktas: žaibo išlydžio į lauką, kur regullar modelis buvo nustatyta, atsiranda kartais net kelias dienas, bet daug labiau tikėtina, net savaičių iki kelių mėnesių anksčiau, nei stiebelių tikrai pasilenkęs .  

 

Ūkininkai ir jų darbuotojams, net jei jie dalyvavo reguliariai modelių atsiradimą ir žiūrėti savo akimis, niekada suteikti jai jokių viešinimo sausas pastabas, taip pat visos išvados jau baigtus nuolat modelius savo laukus, ir labai gerai žinome, kodėl. Jų požiūriu jis tik pateikė " (pažeistas, susilpnino) pasėlių ir nieko daugiau, ir išdžiovinkite, požiūris yra vienintelis teisingas. Jų darbas visada buvo ir bus daugiausia rūpintis augalus (derliaus), o ne apie nesąmonė. Srityje modelis yra ne derliaus. Jie domisi bet paplokščias (sugadinta, susilpnino) CTOP tik Nesvarbu, ar bus galima derliaus nebėra. Sumaišykite vairuotojas, kuris būtų rasti modelio šioje srityje, ir ten vadinamas žurnalistas, iš karto praranda darbą, ir niekada negali vėl rasti tą patį darbą. Išvados įprastų formų srityse niekada neateina iš ūkininkų save, visada ką nors iš "ne" (arba "iš viršaus"), daugiausia iš sensacinių visuomenei.  

 

Aprašyta, kaip nurodyta pirmiau, todėl net ir po gana ilgą laiką po žaibo išlydžio per tą stiebų silpnėjimas trunka savaites, faktinių terminų Tikėtina pateikimas (žalinga, susilpnėjimas), kartais tikrai tik užtrukti keletą minučių (domino efektas), ir kartais netgi tiesiogiai prieš išsigandusi atsitiktinių stebėtojų (Stounhendžas «Fractal). Žinoma, gali atsirasti bent sausra ir atvejai, Kai pasėliai yra pateiktas " (sugadintas, Nusilpę) beveik iš karto po to, kai į Žaibas Iškrovimo, Per sekundžių, minučių, valandų ne daugiau nei galimybe, bet veikiau tai labai retai atvejis. Akivaizdu, kad tai priklauso nuo dabartinės padėties, būklės ir grūdų prinokusios, kuri nukreipta į biudžeto įvykdymo patvirtinimo, ir also konkretaus incidento žaibas, tikriausiai taip pat, kad jis, kiek šakos koncentracija ir kiek vėlesni išleidimo hitai tik vieta. Gali also įtakos incidento kritulių intensyvumą ir dėl to drėgmė ir laidumą augalų ir dirvos paviršiaus. Labai dažnai tai atsitinka (ypač jei augalas yra vis dar žalia pakankamai, yra didelis vandens kiekis ląstelėse), kad net po labai stipraus žaibo išleidimo lauko stebimus visiškai nieko, ir ne tik iš karto po to, kai perkūnija, tačiau net ir po daugelio dienomis ir savaitėmis.  

 

vienas iš labiausiai gamtos siaubingą pokštas , Tai tikriausiai Motina Gamta paruošė žmonijai per amžius, kartu sudaro mimikrija numeris 1 ir numeris 2

 

Mimikrija Numeris 2

Šokiai Oro Vortex

Be to, tai, kas jau buvo aprašyta viskas prieš, tai galima atkreipti dėmesį į viena kita labai įdomus faktas, kuris vyksta į vietą, kur kultūra taps paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi). Vis dėlto gamtinių procesų įvairovė Tai paėmė ten vyksta ilgai, kol stiebeliai buvo lenkimo prie žemės, truko šimtus valandų, tuo metu gali tiesiog žiūrėti atsitiktinius stebėtojus Kai stiebeliai yra lenkimo prie žemės, kažką, Tai Ar Ne Galima į Laikykitės ne bet kuriuo kitu metu, ir ką gali trukti tik keletą minučių: galima įvardyti kaip mimikrija Number 2 - FAKTAS Dancing oro Verpetuose.  

 

Tik prieš Šokiai Oro Sūkurys Aprašyta išsamiau čia bus išvardyti kelių reiškinius ar poveikį, kuris usuall prieš jį. Ne visos išvardytos, tik keli labiausiai paplitę. Daug išsamiau bus dalyvaujančių procesų klausimas išsivysčiusių kituose puslapiuose, tokių kaip Microsoft Chronologija ir podstron, arba skyrių Papildomos Poveikis

 

Tai yra pavyzdžiai, reiškinius, kai kurie iš jų labai seniai, kai labai atidžiai prieš faktinį pateikimo reiškinys (žalingas, susilpnėjimas) pasėlių periodiškai modelius. Ne tik dėsningumus, bet iš tikrųjų visi paduota " (pažeistas, susilpnino) pasėlių, kurie įvyksta bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Vienas iš labai esminių skirtumų, be to, reguliarumu ir nusižengimų gautame formos yra tai, kad reguliariai modeliai turi daug didesnė tikėtina, KIEK taikomas Domino efektas , nei netaisyklingos tie. Galimų priežasčių paaiškinimas bus įsikūręs Būsima puslapis High Contrast Effect , neegzistuojanti dar. 

 

Pirmesniais kurdami sritis pateiktas Papildomos Kai kurie šalutiniai poveikiai " (pažeistas, susilpnino) pasėlių lauke, Apie Rūšiuoti chronologiškai: Ekspozicija Poveikis , trikdžių poveikio , susilpnėti branduolį , Vandens Paviršiaus įtempimas , Drugelio efektas Domino efektas  

 

Iškart po domino efekto pradžios, kaip ir kitas poveikis Aris - Dancing Vortex (oro) poveikis. Nėra jokių konkrečių puslapis, su juo susiję, bus domino efektas Asignuotos kaip jo dalis, nes tai gana Priklauso neatskiriamai ir be jo niekada atsitiko. Kol taikoma bet kuri iš pirmiau išvardytų poveikių ir gali aktyviai dalyvauti kuriant modelius ir gali būti viena iš daugelio priežasčių, susijusių neatskiriamai į jį, juda oro sūkuriai yra visiškai pasyvus padarinių, Panašus į pavyzdžiui following objekto, įmestas į vandenį skelbimas visada bus rodomas Diskinės bangų. Net oro sūkuriai, juda beveik sinchroniškai per grūdų ryšulius, kurie šiuo metu priskiriami prie žemės, pirmiausia padarinių, o temperatūra Matyt nesuprantamo reiškinio priežastis, nors sausas Pretenzijos pradžių gali atrodyti kažką visiškai neįtikėtina. 

 

Todėl Šokiai Oro Sūkurys buvo pavadintas kaip numeris 2 mimikrija - į tai, kad labai gerai vaidina svarbų kamufliažas ir neinformuoti stebėtojo funkciją turi jaustis beveik neišvengiama, kad yra visiškai neatsiejama dalyvauja kuriant schemas. Nežinoma, Nors ir labai sunku prie pin žemyn dar juk, Nors Sunkumo su stebimųjų galios. Todėl, atrodytų, gali atrodyti kaip viena iš labiausiai tikėtina priežastis proceso, kaip "leistis iš viršaus", arba, atvirkščiai, atsirandantys žemės. Oro sūkuriai tobulinimas yra labai following tiksliai poziciją daugiau kotelių pluoštų, palaipsniui sumažėjo iki žemės, kaip domino. Galiausiai gali būti paskleista Todėl, kad kekių stiebai daugiau kaip austi modelis, todėl visas procesas atrodo net daugiau paslaptingas. Tačiau visa Šokiai Oro Vortex reiškinys yra ne kas kita, nei bent jau iš pradžių tik ir tik visiškai pasyvus oro srautas, sukelia kurių žiedkočių kekių - vos tik pradeda domino efektą. Ten krenta į žemę daug šimtų kilogramų medžiagų, net nėra labai didelis skaičius gali būti iki kelių tonų, iš vidutinio aukščio šiek tiek mažiau nei pusę metro. Tokia puiki medžiaga judėjimas ir tikrai jau sukelia didelis ir pastebimas oro srauto. Net išdžiūti stiprus, kad ji gali iš tikrųjų vėliau also iš dalies prisidėti kritimo žemyn kai kurių kitų ne labai tolimų miglės tomai, ir kad kai pasirinktos funkcijos DALYVAUTI Domino efektas, Kuris, žinoma, tik remti į bendrą įspūdį slėpinį ir Neaptveramība iš metu Stebima su šiuo reiškiniu. Bet, žinoma, ypač akivaizdu oro sūkurinės juda beveik tiksliai, kuris nurodo, kur stiebai tiesiog krenta, nors jis nebūtinai turi būti priežastis, ne visi. Domino efektas gali pradėti gana nepriklausomai nuo oro eilių ir viena didelė klaida darbas yra lengvai pasiekiama. Tikrai nėra būtina pabrėžti, kad didžiausia mistika ir mysteriousness reiškinio iliuzija Pasiektas ramiu oru, kurio metu mezi aukščiau ir mažėja pasėlių klasterius yra visiškai vieni ir nepriklausomi teka Šokiai Oro Vortex. Be to, būtent ten, kur yra pasėlių grupes, kurioms į žemę. Ačiū, kad Matyt ne tik kaip jėga, kad arised nuo vietos, visiškai vienas, be jokios priežasties, net daugiau visiems Matyt kaip galia, kad visos judėjimas, kuris atsiranda savaime sukeltos svetainėje. 

 

Tarp kita ko, Ši bendrovė valdo žaibo išleidimo databasse vietas, tikriausiai savo kažką, ką jie turi ne idėja apie tai, Būtent labai išsamią duomenų bazę, sveikatos būklę ir gyvybingumą žemės ūkio augalų dideliuose plotuose kasmet.  

 

2 dalies pabaiga 

 

   

         1 dalis        2 dalis         3 dalis        4 dalis        5 dalis  

 

jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

pz