Anglų originalas - pasėlių apskritimai-nerūšiuotų tekstai-3 . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Mašinų Išverstas tekstas

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

         1 dalis        2 dalis        3 dalis         4 dalis        5 dalis  

 

jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com 

 

3 dalis

 

 

Žinoma, neįmanoma pasakyti, kad žaibo tik pavienės priežastys, silpnina lauko kultūrų, ilgalaikės drėgmės ar sausumas gali gerokai susilpninti taip pat augmenija. Tai yra įmanoma, remiantis jau statistiškai reikšmingas stebėjimų skaičius (2008-2010 - 100 + +, 2011-kai kurie kiti), ir Preliminarus ištarti hipotezę, kad dabartinė būklė Naudota žemės ūkio technologijas ir veislinių veislių ir hibridų lygį, kukurūzų ar daugelis kitų kultūrų, beveik niekada paduota " (pažeistas, susilpnino) bet kur, bet ten, taškas nukentėjo nuo žaibo, ir kartais net ten, kaip išplaukia iš kai kurių neigiamų stebėjimo, pavyzdžiui Stratov 2009. 

 

Iš tiesų, tiltas Dažniausiai po yra dienų skaičius, taip pat savaites po to, kai į žaibo nukentėjo į su pasėlių augalų pradėti lenkimo prie žemės, gali lankyti kitų, antrinių aiškiai, pasekmės žalos elektros energijos - ataka augalai bei gyvūnai kenkėjai, įvairių fitopatologiniai pokyčiai. Pirma yra suplotas (sugadintas, Susilpnėjusi) Artimiausias pasėlių intervencijos, tada kitas, mažiau nukentėjusiose vietovėse, tarp laiko pateikimą (kenkia, silpnina) iš pirmųjų, labiausiai nukentėjusiose vietovėse ir paskutinysis, mažiausiai įtakos also gali skirtis iki kelių savaičių. Į kitą vietą yra laikomas Galimybė Du Lightning išleidžiamo iki maždaug toje pačioje vietoje, Kai Antrasis išskyros patenka į visiškai skirtingų pasėlių labai žymiai susilpnėti.  

 

Is also, reikalingi siekiant atsižvelgti į žaibo Tai gali būti ne tik patenka į lauką, jis gali išsišakoti ir paspauskite įvairius objektus arti, el. valai, bėgiai, medžiai, pastatai, elektros linijų ir lengvosios frakcijos, kartais gali baigtis toje srityje tik nedidelė dalis energijos, tačiau kai kuriais kitais atvejais gali turėti įtakos beveik visą lauką su vienu tiesios vertikalios žaibo išleidimo, kad visi Energija koncentruojama į jį, įskaitant visą iš jo galimų vėlesnių išleidimų. 

 

Pažymėti ir buvo pateikta laikas, Kai po "vidutiniškai" flash biudžeto įvykdymo patvirtinimo (6 kA) - itin sunkūs lietaus, per maždaug 30 minučių sumažėjo kelių dešimčių mm kritulių, "turi būti (sugadintas, Nusilpę) visa lauko apytikslis plotas 6 ha, labai nereguliarus formos srityje (foto, 2 val "po veiksmų po biudžeto įvykdymo patvirtinimo). Beveik visiškai pateikė " (pažeistas, susilpnėjęs), 80-90%, "Taškai" ne paduota " (pažeistas, Susilpnėjusi) paskirstomas labai atsitiktinai. Konsultacijos su vietos ūkininku, atrado, kad prieš audrą nebuvo gulėti ant žemės ir net stiebo, kuris laukas. Nepaliesti laukai aplinkui, jų būklę, palyginti su ankstesnę būseną, žinoma, ir reguliariai kontroliuojami prieš nekeistos. (Įskaitant Artimiausias nutolusi tik apie lauko keliu pločio), kruša Būtų negali pataikyti pasirinktinai vienoje srityje, dar tiek netaisyklingos formos. Žaibas ir perkūnas following buvo įregistruota vizualiai ir akustiškai, kompiuteris, iš kurios jie yra nukreipiami į pasaulį tai informacija, esančios 1700 metrų kaip varna skrenda iš "nusikaltimo vietoje". Kruša neregistruojamas. 

 

Kartais situacija gali atsirasti, kai yra atliekama visiškai išpilti į žemę tam, kad šiuo metu dirbtinis arba natūralus piorunochronu vietą (medį, HV srityje ), Bet vis dar pasitaiko požeminių elektrocheminius ir šiluminis (fizinė ir termocheminį) dirvožemio pokyčiai vyksta ir srovė teka per augalų šaknis, kuri laikui bėgant gali rodyti jų augimo pokyčius. Metro, ten buvo ne daugiau kaip tik 1 proc visų biudžeto įvykdymo patvirtinimo energijos spinduliuojamos dauguma spinduliuoja Keliaudami per orą - šilumos, šviesos elektromagnetinės spinduliuotės balsų dauguma, mechaninės energijos ir garso. Dėl Ta energija yra perduodama vidutiniškai žaibo vis dar gali po žeme ir yra santykinai didelis kiekis energijos, ir daug didesnis nei vidutinis biudžeto įvykdymo patvirtinimo.  

 

Pavyzdžiui, kino dokumentą, pavadintą " Kas Žemėje Viduje Crop Circle Mystery ", Suzanne Taylor , 2009, ( niekada, niekada, niekada Stebėti šį dokumentą , jis gali palikti labai rimtų neigiamų psichikos sveikatos pasekmes ir giliai nuleidimas Psichologiniai gerai gerovės), yra pėsčiomis per srityse kaip įsiutę ir dowsing strypai savo rankose sukasi su socializmo ratų dowsers. Panašūs vaizdai gali būti stebimi beveik kiekvieną dalyką dokumento Crop circles. Gaila dowsers Suprantu, ne visi, kad jie nustatyti tik spyruokles arba geologiniuose gedimus, kurie buvo seniai prieš pagrindinė priežastis, kuriant modelius pasėlių žaibas biudžeto įvykdymo, bet gali veikti kaip Žaibolaidžiai ir patikimas.  

 

Visai kas kita jaučiamas padidėjęs jautrumas daugelio dowsers ir kitų taip pat Asmenys, priežastis gali būti daug labai nuodingų dujų toksinių cheminių medžiagų buvimas. Niekada nebuvo įrodytas jų buvimas svetainėje, tai bus būtina laukti, kol tam tikro laiko. Tačiau net ir taip, ar veikiau visų pirma, būtent dėl to, kad visi dowsers Priklauso labai ačiū! Labai ačiū, mieli dowsers! "National Geographic" - Ar It Real - Crop circles - 02:33 (foto). Labai, labai, labai dažnai atliekama pati didžiausia dalį darbo, bet kokioje žmogaus veiklos srityje, būtent tiems, kurie tyrinėtojai turi also visam pasauliui per tą patį laikotarpį Aišku labai paskelbė "Niekada nenaudokite tokiu būdu, draugai"

 

Arthur C. Clarke Paslaptinga Visata - apskritimų Augalininkystė

laikas apie 9:09 Moteris Apibūdina prieš tai nuo 1930 metų, kai žaidimo patirties pastebėta, kai kažkas panašaus Crop circles "Storm Coming" taip pat kalbama apie tai, kad vis dar nėra žinoma, ar priežastis yra didesnis elektros srovė ar oro sąlygos 

- Dear lady, Jie tiek, ranka į ranką, vienas be kito niekada ...  

 

Iki šiol visi filmai išvardyti čia dar, bet Žinoma, 99% kitų, žinoma jose nuorodą į egzistavimo ir pavyzdžius veiklos rūšims, taip hoaxers arba apskritimo formuotojų. Jie bando emulacja kažką savo, kas iš tiesų daug geresnės formos gamina ką nors visiškai kitoks - Motina Gamta kartu su elektromagnetiniais impulsais savo kartos žaidimų, todėl jis yra ar bus pateiktas puslapio santrauka ir palyginimo pajamų apskaičiavimas "hoaxers ir tikroji autoriaus. Yra hoaxers Mokamas kelias dešimtis eurų per valandą. Įvykiai turi sugalvotas, skirtos formos, sukurti komunalines paslaugas, transportą prie svetainės, ir tie, jie geria alų, tuo pačiu metu ... Nors panašių įvykių beveik sudarė visų pirma TV filmas ar dokumentinio? Tačiau šis klausimas gali būti visiškai palikta nuošalyje. Tegul s pasakyti 30 eurų per valandą, net smegenų kartais naudojami, taip Tai, tarkim, 5 valandos darbo 5-narys komanda (dizainas forma, vieta pasirinkimas rengiant pagalbos, transportavimo darbo vietoje, dokumentuoti viską, amortizacija priemones, ir grįžti vakare alų) apie 750 € *) . Žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo reikia sukurti daug sudėtingesnis, daugiau ir geresnių darbo tikslaus laiko ne didesnis kaip 150 milijonosios sekundės, bet bus įvertinti ta pačia suma. Dėl vidutinis kreivė per dabartinę biudžeto įvykdymo patvirtinimo su penkiais vienas po kito nuotraukąReturn StrokesGalima pamatyti su grotelėmis, kad "darbo laikas" laikotarpis, per kurį srovė teka (99% energijos), taip pat trunka apie 150 mikrosekundžių. Laikas, Kuris srautas nevyksta, dešimčių iki šimtų milisekundžių tarp vėlesnių iškrovų, su uždelsimu, darbo ir poilsio, išskyros tikrai nebeveikia, atlygis yra iš esmės nėra įmanoma, tai yra prastova ir žaibų turi dar profesines sąjungas. Paprastas skaičiavimas atskleidžia žaibo, kad uždirba 750 eurų už 150 milijonosios antra, apie 5 mln per sekundę, kuris yra 18 milijardų eurų per valandą.  

 

*) Įvertinimas yra labai kuklus, jei reikėjo, kad sausas modelį, kino filmų reikmėms, kaina pakilo apie laikus, su kuriomis buvo konsultuotasi su realiu kino laboratorijų darbuotojams, pavyzdžiui, turi būti įtrauktos į nuomos kainą ir lauko kultūrų 

 

Čia bus pavadinta ir Kai kurie daugiau ar mažiau visiškai atstumtas ar užmiršti "sustiprino lyderio formuotojus", ty, kokiomis aplinkybėmis gali padėti jo formavimą. Sustiprino lyderis - pradinis etapas etatų žaibo išleidimo, prieš jas išleidžiant save (Return Stroke, Stipriausia ir labiausiai galingas biudžeto įvykdymo patvirtinimo dalis). Per STEPPED lyderis palaipsniui tarpusavyje anksto jonizuotas keliai tarp debesies ir žemės, ir kitas teigiamas atšaka. Tai reiškia, ką nors tokio patvirtinimo nuoroda, kad, atrodo, "paleisti aukštyn" sustiprino lyderio, užmezga ryšius, mažame aukštyje virš žemės (dešimtys metrų). Tik tada vyks Return Stroke- Pagrindinis ir matomas biudžeto įvykdymo patvirtinimo, kad biudžeto įvykdymo patvirtinimas metu mezi debesies ir žemės srovių dešimčių iki kelių šimtų tūkstančių amperų. Du ankstesnius yra beveik nematomas, o "dirbti tik" dešimčių iki kelių šimtų amperų srovės.  

 

Kaip žaibolaidžių dirbti daugeliu atvejų krūvos mėšlo , taip pat tramvajaus linijas . Tramvajų linijos atsispindi labai stipriai, ir dizaino Dažnai kopijuoti jų formų. Atsiranda dėl jų (tramvajaus linijos) keletas įdomių funkcijų, kurios bus aprašyti žemiau, arba specialiųjų puslapių. Žaibo išleidimo formavimo klausimas bus tvarkomi daug daugiau puslapio Detali fizikos . Aplinkybės prieš Tai pati STEPPED Leader Apibūdinamas kaip preliminaraus suskirstymas ( Žaibas Biudžeto įvykdymą tvirtinanti , M.A. Umanė , Dover Publications 2001, p 71 ). Preliminarūs Suskirstymas laidžios keliai metu susidaro ore, kuriems būdingas laidumo ir aukštojo Kelionės metu iš debesies į žemę gali būti pakopinė, lyderis Atliko per juos. Pavyzdžiui, nuo mėšlo krūvos nuolat išgarinimas įvairius garų stipriai atsieti didinimas oro laidumą virš Keletas tema eilėmis, dešimtis ir net šimtus metrų nėra vėjo aukštumas. 

 

Kitas anomalija: mikroskopinių dalelių buvimas Fe.FeO.Fe2O3 dirvožemyje. Nors dalelės taip pat būtų sudaryta metodus dilimui, naudojamas žemės ūkyje nuo seniausių laikų (ir suirti ir rūdžių). Per mechaninis - elektromagnetinis sprogimas, Kuris Būna Per į žaibo išleidimų (išskyros spinduliuoja an energijos kiekį sausrų būtų Tai Ar Būkite elektrinis lokomotyvas nutempė per kelis tūkstančius kilometrų atstumu) į abi maišoma iki dulkių, dalelių BŪTI, kad darbas, tiek su per augalai išgyvena sukeltas (elektrostatiškai elektromagnetiškai also) elektros srovė, ir jie tampa for a moment elektromagnetų, kad darbas dalelės pritraukti  

Per visa tai tik maža suma, palyginti su tuo, kas turi žemės ūkio naudmenų ir gamtos turinio geležies jonų (3% masės.) 

 

Jei žaibas gali susidaryti šioje srityje, Kodėl reguliariai modelis turėtų daryti ką nors kita? (Kampuose) 

Čia šoko ir slėgio bangų poveikio sukeltų elektros išleidimo iš granulių medžiagos (miltai) kondensatorius (2500 V 10000PF, ty Maždaug 0,03 Džaulio, biudžeto įvykdymo maždaug 1mm ilgio) eksperimento rezultatas.  

Sukuria labai reguliariai apskritimą (apie 11-18 mm skersmens), daugiau reguliariai, pasikartojantys išleidimas vyksta. Smūginė banga ir kad iš karto po following slėgio banga (Tai šokas - Supersonic Wave silpnina) elektros išlydžiu su kelių milijardų džaulių energijos (vidutinis žaibo), yra maždaug šimtas milijardų kartų (10 11 ) stipresnis, nei ta, kuri bandymo . Nes mechaninio poveikio biudžeto įvykdymo patvirtinimo (Dėl statmena biudžeto įvykdymo linija santykiai dėl paviršiaus) Maždaug mažėja, nes atstumo kubo (tiksliau, kažkur tarp antrasis ir trečiasis, tarkime, arčiau į trečiąjį), jei Laukas vietoj kvietinių miltų gulėjo (smėlis, grūdai, druska, bent kiek miltelių medžiaga) Ar nebus lietaus ir nėra vėjo, tai turėtų sukurti draugų ratą su į tą patį atstumą maždaug nuo 15 iki 20 m skersmens pasiekti mechaninis pats efektas smūgio ir slėgio banga. Juos neiškreipia į žemę, trunka tik sekundės, tačiau žymiai stiebai gali būti mechaniškai pažeisti, ir kartu su indukuotų srovių ir artimųjų tiesiogiai paveikti daug augalų ir sukelti augalų gyvybingumą neskyrė (kenkia, silpnina) iki tolimoje ateityje.- Panašūs eksperimentai su Fe miltelių 2 O 3 ir Cr 2 O 3 , kurie imituoja magnetinių savybių laikinai šiaudų iškrovimo metu - ne suklastotas ar pasijuokti, Lengvai Bandymai yra įmanoma ir atkuriamas bet kuriuo metu. Ritės induktyvumas eksponatų, demonstruoja savo atsparumo linija, todėl jie gali kartu sukurti RC element, kad eksponatų rezonansinis dažnis, o tai yra labiausiai pamišęs. 

 

Kitas labai svarbus veiksnys, o tai turi neigiamų augalų sveikatos, dispersijos energijos ir srovė požeminė perėja per augalų šaknų sistemos, ir elektrocheminio ir termochemines procesus, po žeme, prisidėti į reaktyviųjų radikalų susidarymą ir labai juos, atsirandantys ( daugiau tirpių) junginiai also, kuri gali neigiamai paveikti augalus. Tas faktas, kad kai kurie apskritimai guli pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę, kitos, nereikia sukelia elektros srovė teka Veikimo metu kryptimi, bet tik vien tik atsitiktinio mechaninio impulso momento pateikimą (kenkia, silpnina) - Pavyzdžiui, vyraujanti Vėjo kryptis pateikimo momento (žalingas, susilpnėjimas), ir vieta, kur domino efektas prasideda. Naudojant Domino efektas gali būti paaiškinta also Dažnai modelius nuolatinių stiebai grupių centrų - Grupės, kuriems žiedkočių stiebai kaip vyksta aplink juos. 

 

"Mokslo" disciplinų, Daugiausia naudotų untill dabar būtų apkarpyti apskritimų Explorers pavyzdys: Ezoterika, aiškiaregiai, dowsing, (MO) psichikos energijos, užsieniečiams, NSO, antgamtinėmis, ir Intergalactic, tarpžvaigždinės bendravimas, ET, maniau, energijos ir jėgos, energijos perdavimo eksperimentus , kariniai eksperimentai, šnipinėjimu, ir įvairių kitų sąmokslo teorijų (frakcija procento, daugelis kitų bevardis) 

 

Mėginys iš visiškai natūralių ir mokslo disciplinų, visi jie in Skirtingai nuo visų pavadintas pseudosciences ir sciolisms gali būti rimtai, pragmatiškai, autentiškai, patikimas, ir pakartoti visų pirma gana Naudota kilmės Crop circles paaiškinimą čia (40 +) 

 

Daugelis Crop circles yra kažkas, kad būtų vadinamas "skaitmeninis parašas". Keli maži apskritimai, kurių skersmuo ne mažesnis kaip 0,5 m arba mažesnis, kartais atsigulti labai toli nuo modelius ir yra visiškai ignoruojamas reiškinys Explorers. Jie yra vietos, kur nukrito silpnas rankas biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Tikrai kartais also puikių srityse su "raštai" visiškai netaisyklingos paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) pasėlių, be jokių papildomų padidinimui taisyklingos formos, ir tas bus Crop circles reiškinys Explorers ignoruojami net daugiau. Bet tai Daugiausia sausrų modelius gamtos, ne dirbtinį kilmės autentiškumą patvirtinti, nes D & D smegenys yra pernelyg paprasta ir tuščia, kad nieko panašaus, kad.  

((foto

 

, Svetainės specialybė su tuo cropcircles.cz , kad beveik be išimties, Žinoma, daug daugiau nei 90% Čekijos Respublikos atrado agrosymbols rodo "tikriausiai pasijuokti" , tai reiškia, kad žmogaus sukeltoms modelius. Yra galima stipriai Opposite, gerokai daugiau nei 99% yra tik ir tik tikra, sukurtas grynai gamtos jėgų. Daug tiksliau, 99.9999999%. Tiek daug idiotai, be to, sausros ir labai tikriausiai yra ne Čekijos Respublikoje, ir tikriausiai visame pasaulyje. Kita vertus, jei visi pasaulio idiotai, nieko daugiau, nei kurti pasėlių ratą, Nors kitos problemos būtų gerokai sumažėjo, tačiau nebūtų negali būti ką derliaus. Nors dar žinomas, kuri sujungia kombainai kėlimo įrenginius.  

 

Šiuo metu tai būtina vėl stipriai įspėti bet kokius galimus derliaus ratas Makers, Nevermore mėginti priėmimo modelius, arba bus dar tikrai atitinka jų vienintelis tikras kūrėjas srityje. Po to bus, kad paruošti derliaus patys, jų kūnai stacionarus aušinimo srityje. Bet po to bus tada derliaus Men In Black (automobilis).  

 

Atsitiko kažką virš srityje, kas yra įmanoma (jėgos poveikis) palyginti su šimtų sprogimas, kraštutiniais atvejais net daug kg TNT Tūkstančiai mažame aukštyje virš. Beje, po sprogmenų, bet kurioje pasaulio vietoje, tiesiog virš žemės šalia arba žemiau sprogimo visada ir tik sukurtas sukamaisiais kraterį ... (Taip pat, kaip ir po bet kokios vandenyje objekto poveikis yra sukurta vien tik apvalius bangas ant paviršiaus). 

 

Iki artimiausio žaibo vykdyti šioje srityje nuo mechaniniu požiūriu analogų būtų detonavimo virvę sprogimas, sveria bent kelis šimtus gramų sprogmenų metrui, kabantys ir sprogstamasis lauką arti paviršiaus aukštis tarp kelių šimtų Jis metrų iki kelių kilometrų iš dangaus (didžiausias mechaniniai ir elektros išlydžio poveikį kotelių galima tikėtis, iš dalies, esančio iki kelių dešimčių metrų virš srityje).  

 

Žaibas finansinių metų biudžeto įvykdymo patvirtinimas yra gana sudėtingas klausimas, Galima, kad skaityti apie per specializuotų leidinių skaičius, Kuris stovi iš tarp daugiausia Žaibas: fizikos ir efektai , V.A. Rakov M.A. Umanė , Kembridžo universitetas Spauda, ​​2003 m. (2007 m.), ISBN 0 - 521-58327-6. Abu autoriai turi būti laikomi Patikima ir du visame pasaulyje "guru" žaibo iškrovos fizikos tyrimų srityje. Čia bus paminėta tik supaprastintą kelis pagrindinius faktus apie neigiamą debesis žemės žaibas (dažniausias atvejis, 4 skyrius iš knygos puslapių 108-191 ). Leader ar Dart STEPPED Leader ( SL , DL , pvz. puslapis 109 ), kurie perkelti iš debesies link žemės svarbiausių komponentų, formuojant biudžeto įvykdymo patvirtinimo proceso ir būdais, kelių metrų, prasideda 's Theme Nuo bet kokio Esminis, dažnai pagrįstas objekto žemės paviršiuje (dirigentas, mėšlo krūva) priešinga kryptimi Kylantis prijungimas Leader ( Teigiamas streamer ), tiek adresų viso kelių metrų dešimčių metrų virš žemės paviršiaus ir su priedėliu procesas bus atsitikti, tai, kas galiausiai sujungia dvi vietoves - žemės ir krūvio debesies viduje šaltinis - iš pradžių su didžiule potencialų skirtumas (iki kelių voltų Milijardai) laidus kanalo, tarkim, "vielos", ir tik kelios milijonosios sekundės po nuorodos pagrindinį "šou" arba "Fejerverkai" -Return Stroke, Sostinė ir didžiausias biudžeto įvykdymo patvirtinimo, Nors trunka tik keliasdešimt į šimtus milijonosios sekundžių, su didžiausia srovė iki kelių šimtų tūkstančių amperų. TikReturn Strokeyra faktiškai galima stebėti, prieš du reiškiniai yra beveik nepastebimos ir gali būti registruojami ir registracija ir jautri matavimo metodas (Jų srovės yra 100 - 1000 kartų silpnesnis). Daug daugiau informacijos apie Lightning išleidimą, Jų fizikos ir energijos, kad gauti iš kelių minėtų ir kitų leidinių, yra ar bus įmanoma skaityti puslapius ir podstron meniu Žaibas

 

Svarbiausia dalis visą biudžeto įvykdymo patvirtinimo proceso Return Strokear jos paskesniuose insulto, taip pat pavadintas iš eilės insulto ar iš naujo streikais. Jų laiko tarpas po pirmo arba RS tarpusavyje, su kelių dešimčių iki kelių šimtų milisekundžių. Jų atveju tai yra visiškai bendras fizinis reiškinys - ištrauka iš srovė per laidininko, teka per viršų dešimtys šimtai tūkstančių amperų, ​​ir gamina šalia jų, elektromagnetinių laukų, neįtikėtinai stiprus. Toks stiprus laukas gali būti gaminami laboratorijoje (dešimtosios vienetų Tesla), bet ne dėl sausros ir didelių bendras plotas, ir niekada su sausros ir statumo priekinio krašto. Srovės stipris skiriasi greičiu iki daugelio dešimčių tūkstančių amperų vienoje mikrosekundę (milijonosios sekundės), kai kurie vėlesni RS, iki 200 tūkst. / mikrosekundę . Tai labai skiriasi nuo tuo požiūriu jį galima palyginti detonavimo virvę sprogimas, kad galėtų pasirengti auditorijos tik vizualūs ir garsiniai spektaklis. Priešingai parengti The Lightning BIUDŽETO ĮVYKDYMO PATVIRTINIMAS kitą veiklos rezultatus - visiškai nematomas, turinti (spinduliuojantis) Tas pats arba net didesnis, Energetika - milžiniškas elektromagnetinis sprogimas (kažkas panašaus šiek tiek panašumo atominė arba termobranduolinė bomba sprogimo elektromagnetinio impulso following). Statumo šio impulso priekinio krašto yra kažkas, kad gali niekada nebus (nuo elektromagnetinio požiūriu) galėtų parengti laboratorijoje. Dabartinės kilimo norma Todėl būtina paminėti, nes ji vaidina svarbų vaidmenį Per įvadinio įtampų bei srovių aplinkinių objektų, įskaitant augalus procesą, bet also į augalų šaknis ir dirvožemio.  

 

Yra ne visiems ypač Turtingą vaizduotę reikia gauti išvadą, kad dabartinis tempas, pasiekti maksimalios vertės, tarkim, 800,000 amperų, ​​kuri eina išilgai kelio vietos, tarkim, 8 km 200.000 km per valandą greičiu, su pažangiausiomis aštrumo 200.000 amperų per mikrosekundę (milijoninis sekundžių) smūgio taške sukurti trukdžių ir rezonanso charakterį šiek tiek didesnis, nei vien tik "vandenyje slap". Aktualus impulsas pati, ypač jos galingiausia dalis, niekada trunka ilgiau nei kelios dešimtys milijonosios sekundės. Atlieka didžiulį elektromagnetinę energiją, gali sukurti neįtikėtinai didelę ir nesuprantamas reguliariai rezonanso ir elektromagnetinių trukdžių modelis. Kai ji gali būti augalų srityje Registruotu struktūrą, matyti ekspozicija. Kelių sausų nuoseklios impulsų skirtingais laiko intervalais ir gali Atstumai veiksmai Kelkis labai sudėtingų trikdžių poveikį, nors jis labai trumpas. 

 

Skirtingai nuo elektromagnetinės spinduliuotės, mechaninės greitas ir intensyvus sausros pasekmės, labai energingas smūgio impulsas gali trukti iki kelių sekundžių. Plazmos stulpelis pradeda labai greitai išplėsti į šoną, iš pradžių viršgarsiniu greičiu, kuris laikui bėgant bus sulėtinti su garso greičiu, ir net vėliau ikigarsinių. Iki jo greitis nukrenta žemiau, tarkim, 300 km / h (trečdalis garso greitis, vis dar smarkiai viršija bet kokios aplinkos vėjo), bus jo forma ir plinta daugiausia valdo savo įstatymų ir taisyklių. Iš pradžių ji bus plisti labai tolygiai iš visų pusių, kaip labai tikslūs rate. Tai yra labai also Tikėtina, Nors vis dar labai sunku patikrinti, kad bent jau kai kuriais atvejais, neatsižvelgiant į tai, ar jis labiausiai galingas ar tik vidutiniškai žaibas vietoje Sukuria sūkurinis žiedą. Tai Per didelės energijos vietinės dujinės aplinkos pokyčių atsiranda labai dažnai.  

 

Nepriklausomai atliko virš žemės atominių elektrinių arba termobranduolinis sprogimas Sukuria garsaus grybų. Tai galima matyti, kad kartu su visais grybais, kartu su daug greičiau šoną plinta sūkurinės žiedu (viršgarsiniu greičiu), nors ir mažiau pastebimas ir suvokiamas. Taip pat žr. Galima tik greitai plinta detonavimo bangos, daug greičiau, nei pasirinkimo grybų, apskritimo formos tiksliai tiksliai. , Buvimas yra labai sunku sūkurinės žiedų dėl po žaibo vykdymo vietoje atlikti, daugiausia dėl to, kad kiekvienas potencialus liudytojas, kuris panašus įvyko tokioje vietoje, fotografuotas Žinoma, ne, nei tikrai pabandyti stebėti, kas fizikiniai reiškiniai kad vietoje vieta. Jo tik nerimauti būtent, kad per trumpą laiką bando išgelbėti savo gyvenimą, ir tuo metu, daugiausia stebėti tikrai, jau nekalbant fotografuoti ar net atlikti eksperimentus, daug laiko nelieka. Ne pasirinkimas, bet dar integruoti savo vaizduotę į mokslinius tyrimus ir bandyti imituoti vyksta kompiuterių modelių, ir galbūt daug mažiau energingi fiziniai eksperimentai. 

 

Tai įmanoma, pavyzdžiui, dėmesį į tai, kad, palyginti su kai kurių žaibo Retai pasitaikančių išleidžiamų šiuo metu statomas, Nors labiausiai energingas lazeris pasaulyje Břežany ką, generuojami ir perduodami elektros energijos, ir tik "Taškas". 

 

Dalyvavimas mokslinių tyrimų vaizduotės nėra nieko kenksminga, tiesiog atminkite, kad tai, kas paminėta apie jo naudingumą Ypač dėl mokslinių tyrimų apie šimtą metų atgal, kai p Einšteinas.  

 

Nors indukcija yra įmanoma tik gaminti kintamoji srovė, tačiau net vienas žaibas išskyros būtų galima svarstyti kaip pusė ciklą kintamosios įtampos ", kuri yra kaip bendrą procesą, sukeltos bet laidžių objektų arti. Daug tiksliau apibrėžta, sukeltas Kiekviena kilpa auga ir elektros srovės, kurioms kraštai waveform aplinkinių objektų. 

 

Šie reiškiniai yra labai glaudžiai dalyvautų elektros standartų, susijusių su apsauga nuo žaibo, (62.305 LT). Elektromagnetiniai reiškiniai gali būti dauginama iš taip pat vienu metu, pakreipti, lygiagrečios herbas ar vėlesnio išleidimų (Re-streikai) ir jų lygiagrečių rankų, kurie visi kartu elektromagnetiniu atžvilgiu galbūt, elektrostatinis ir mechaniniai (garso vibracijas ir žemo dažnio žemės drebėjimai - lissajouss duomenys) rezonuoti ir Interfer.  

"> ->  

Nedelsiant Per Return Stroke, Arba kai po išskyros būtų nedelsiant įvertinti žaibo išlydžio kanalo įtampos "tik" turo 100-300 Tūkstančiai V / m Ši vertė yra gerokai priešingai įtampos žiežirbų šokinėti per orą, kuri yra 0-90% drėgmės maždaug 3 milijonų voltų metrui. 100% arba didesnis drėgmės (sočiųjų Garai), pavyzdžiui, virš vandens lygio, bet ši vertė nukris tik 100-300.000 voltų metrui. 

 

(Labai nerekomenduojama, turi būti išbandytas ir jis tiesiog Išmatuotas Šis punktas sausas Explorers Todėl Nuolat sumažėtų kiekio, ir todėl jie būtų reikia papildyti trumpais intervalais per daug). Tiesiog prieš tai Iškrovimas tarp debesies ir žemės, numato tam tikrus įtampų kelis šimtus tūkstančių, taip pat daugiau nei milijoną V / m (tuo pačiu metu nematuoja nieko ten asmeniškai).  

 

Pastaba: o visi anksčiau minėtų hipotezės ir teorijos ketina veikti Visiškai rimtai, dabar įterpiamas vienas šiek tiek "crazy": tramvajai srityse, kurios yra žymiai daugiau laidus aplinka, kaimynystėje, griovelių kaupiami daug daugiau drėgmės also stovinčio vandens (foto). Drėgmės saugo ilgiausia yra (galima patikrinti, ir tikrino), sukurta natūraliai gaminamas patikimą funkcionavimą Žaibolaidžiai, į daugelį žaibais, kad nukentėjo ir kartu išbyra per Panašiai, kaip kalnelius.  

(Patvirtinta fotografavo, kiti Žemiau pateikiamos nuorodos, tai vis dar ne tai, kad kvailai) 

Beveik be išimties bet kokio tramvajaus linijos vietoje disertaciją formos laukus palyginti tikslius vienodo ritė pastebimas panašus į ką yra gaminamas spausdintinių plokščių PCB (ir kad tai yra crazy), žinomas nuo elektros inžinerijos ir dažnai susidaro PCB, galbūt tik retkarčiais šiek tiek iškreipta keliauja į nuotolinio elektros linijos bokštų, puikus žaibolaidžių, medžiai ir krūmai, taip pat labai geri Žaibolaidžiai, arba kitas fizinis dariniai, ir laikantis tam tikros formos srityje būdu? (obrázky)  

 

Nuo keletas pastebėjimų atrodė ( "Google Earth" ), kad anglų srityse ritinius labai dažnai trumpalaikio sujungimas per posūkius, o ne pavyzdžiui, anglų, tačiau tai buvo tik prielaida, ne itin statistiškai patikimi mėginio. Vėliau, also Stebima Čekijos trumpas sujungimas ritinius ir statistiškai reikšmingas tyrimas aeronuotraukų (keli šimtai) Nustatyta, kad priešingai, yra daugiau išimtis, kad pirmas įspūdis tikriausiai buvo atsitiktinis. Kartu su į tramvajų linijų sugadintas pasėlių ( pateikė "turi būti (sugadintas, Nusilpę)) į "flash" išmetimai labai dažnai, Dažnai ir labai arti, kad į ketvirtį posūkių centre (vaizdai), arba net atsitiktinių vietos "daugiau nei tik per ketvirtį paverčia"photo, photo (Vienas šiemet - 2010 - sugauti, bet kas iš LP).  

 

Šiuo metu bus rodomi keletas vaizdų, kurie daugiau ar mažiau (bet kai labai, labai daugiau, nei mažiau, tai yra beveik įrodymas) remti kūrimo Crop circles The Lightning išleidžiamų teoriją, kurių buvo imtasi pagal galiojančius Crop circles reiškinio tyrinėtojų, + kažkas iš "Google Earth" , kai kurie iš jų taip pat yra labai, labai jūra. (Parama susidaro įspūdis, kad pasėlių atsiranda pateikimas (kenkia, silpnina) po šoko, geriau conducted pagal przejazdowych) 

Sukurta sąvoka "Žaibas Formavimo Crop Circle teorija Brittish Boys"  

 

Kažkada tikrai atrodyti nuotraukomis teigiamą arba neigiamą kibirkštinis biudžeto įvykdymo patvirtinimo (Lichtenberg figures, Kirlian nuotrauka) Crop circles - Crop circles ir iškrovimo ciklų.  

 

Kai kurių augalininkystės sluoksniuose yra kitas Jų Explorers nustebinti jų Fraktalas struktūros. Fraktalai buvo Įkurtas matematikos palyginti neseniai (1905 grafinis Kompiuterizuotos 1975). Bet tai yra svarbu suprasti, kad gamta visada buvo žinoma, fraktalai atominės struktūros junginiai, galaktika, įvairių augalų ir gyvūnų organizmuose, spygliuočių ir lapuočių medžių, jų šaknys ir kitų augalų struktūros, kraujagyslių ir nervų sistemos gyvūnų, upės, kalnai, debesys, sniego dribsniai ... Net labai dažnai Galimybė vykdyti perteklių mokestį Atliko Fraktalas struktūrų. Beveik kiekvienas žaibas atstovauja savaime Fraktalas, kai forma net ir kraštutiniais atvejais fraktalai. Daug tipiškas pavyzdys Fraktalas temperatūros, taip pat faktinį Žaibas įžengė lyderis, bet beveik nepastebima. Tačiau yra taip pat filmų įrašus, kur jis vizualizēta, tai tiesiog galima pamatyti čia. 

 

Kodėl, kai tai galima paaiškinti viską taip gražiai, Crop circles atsirasti bet į lauką, kur žaibai nukentėjo? Šis faktas gali dalyvauti dėl kelių priežasčių. Tai gali būti:  

- Visiškai Nedefinējams sutapimas  

- Geologinės sąlygos: atsiradimo vietoje: laidūs takai, susiformavusios po žeme dėl dirvožemio ir žaibo išmetimu į netoliese vietas milijonus metų, natūralios ir dirbtinės požeminio vandens upelių, kanalų, spyruoklės, vandens cisternos, kondensatoriai, (vandens sąveikos ir elektrinio), rezonansas ir trukdžiai (mechaninis + elektrostatinis ir elektromagnetinis), geologinis ir žemės gelmių išvardyti vienetai (elektrostatinių ir elektromagnetinių laukų yra didžiulis, ir net tarp jų gali sukelti rezonuoja ir trikdžius)  

- Sąlygas, sunku išpildyti (audros) - lietaus ir vėjo nebuvimas 

- Numatomas papildomas ir galimybė Ištirta, kad bent jau kai kurie reguliarūs modeliai pasitaiko taip, kad toje pačioje vietoje du kartus nukentėjo nuo žaibo, ilgas laiko tarpas (dienų iki kelių savaičių). Pirmasis iš šių simbolių, tik "nustatyti į sceną" (gaminti iki kelis milijardus "iš anksto-exposed" Nusilpę stiebai, nuoroda į: Šis Nepaisant to, kas atsitiko jiems, yra ne pateikė "turi būti (sugadintas, Nusilpę) dar, Tai yra kitos biudžeto įvykdymo patvirtinimo aktai following kelias savaites daug lengviau. Vėlgi, dar su klasikiniais nuotraukų panašumas, tai įmanoma, kai sluoksnių exposured labai jautrūs maži kiekiai šviesos, natūra išankstinio ekspozicijos įjautrinkite sluoksnį dar Aukštasis sensitivity.The skirtumo , mechaninis stiprumas ir jėga į lenkimo arba sulaužyti stiebai nepaveiktos ir aktualios yra didžiulis ir tai mezi dešimtys šimtų gramų (lenkimo būdu) daugelio kilogramų (Break). Labai priklauso, praėjusį nuo į intervencinę elektros, silpnina augalų audiniuose po to, kai ji yra labai lėta pažanga. Augmenijos Nepriklausomai nuo žaibo, o ne sugadinti elektros neiškreipia į žemę, net pagal labiausiai smarki audra taip pat sąveikos lietaus, Kai augalas yra gerokai daugiau nei 100 km / vėjo įtakos H ir valingas vandens srautas, dar net koteliai, jie yra ne pateikti "turi būti (sugadintas, Susilpnėjusi). tiems, kuriems nedelsdama ir ne paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi), turės būti paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) ne daugiau nei po to, kai per kelias savaites vien, ar po to, kai lengvas vėjas, arba kai jie yra dėka sunkaus ryto rasos arba nedidelis lietus. 

 

- Išskirtinai aukštas žaibo išleidimo intensyvumas, arba visa arba beveik visa energija Koncentruotas vieną arba tik keletas (nuo 5 - 8) kitai statmenose debesis-žemė išleidimas (CG);    foto foto,   

- Arba kažkas visiškai skirtingo.  

 

Situacija, kad po stipraus vėjo ir lietaus nebus Vaizdo gulėti ant žemės ir net stypinti Galima lengvai stebėti pavyzdžiui Per sraigtasparnio garbinti per bet kurį lauko augalų stiebai pučia nuo vėjo kaip komunizmo vėliavomis, kartais lenkimo gerokai daugiau nei 45 laipsnių, bet išblukimo, kad stiprus oro srautas Nedelsiant ir saugiai įdėti atgal į vertikalioje padėtyje. "Discovery" Mokslas, Crop circles: paslaptis sritys , rež. Jonas Tindall , 2002 - 39:08  

 

Augalininkystė ratas snamely po žaibo išleidimas ne Kelkis kiekviename lauke (ir Numatoma milijoninis ar mažiau atvejų), bet kažkas, tik gana paprastas kažkas beveik visada atsiranda (ir žinutės numeris du).  

 

Žinutės numeris du: Beveik visi paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) pasėlių (95% net daugiau, ty apie milijono kvadratinių kilometrų per metus visame pasaulyje) sukelia žaibo tose srityse, arba tiesiog virš jų išleidimo. Paminėti Anksčiau tekste ir nuotrauka visai paduota " (pažeistas, susilpnino) laukas Benátecká Vrutice.  

 

Paaiškinimas: tai buvo ne visada tas pats. Vienas iš ypač grūdų parametrus (paprastumo apriboti įmanoma, kad tik kviečiai, rugiai, miežiai, avižos, kukurūzai), yra vadinamasis "atsparumas pateikimą (kenkia, silpnina) ", arba tiksliau spontanišką pasipriešinimą pateikimo ( kenkia, silpnina) kiekis gali būti dėl kai kurių grūdų, nėra didelis, tam tikrų veislių miežių, rugių ar kviečių beveik pasiekė aukštis suaugusio vyro. Bet ačiū orientuota kultūrinės veislių augalų selekcija ir buvo žymiai mažesnis, ir šiandien yra ne išimtis, Kad kai miežių variétés NIT Didesnis kaip 0,5 m. Šiandien veislių rugių, kviečių arba miežių, lyginant, tarkim, 20-ojo amžiaus polinkiu į spontaniškai šeštojo dešimtmečio pateikimą (žalingas, susilpnėjimas) beveik nulinės. Trumpai iš filmo "Visi mano tautiečius, 1968vdr1-4.jpg)  

 

Kaip ir pasėlių ratą, taip pat atveju nereguliariai pateikė " (sugadintas, Nusilpę) pasėlių, ir ten yra gana paplitusi taisyklė, kad pasėliai bus suplotas (sugadintas, Susilpnėjusi) kartais iki kelių savaičių "po įvykio", taip Iškart po audros, o ūkininkai dažnai paliekant labai žemių po patikrinimo visiškai patenkintas, nes Matyt "nieko neatsitiko", žino, kad daugelyje vietų jau "pasodinti" ar geriau sakė, kad "veikia" Tai didelis netvarka ir sunaikinimą. Nors net ir po labai galingas audros ne gulėti džius lauko, ir net koteliu į žemę, kelias savaites po to, kai, Per gražus saulėtą oras, susipynę čia ir ten būtų būti tik retkarčiais šiek tiek lietaus, ištaisyti tą tik daug reikia drėgmės, nepatenkinti pasibaisėjusi Ūkininkai žiūrėti, kaip ten buvo darbas idealiomis sąlygomis "užmigti" (pateikia) didelę dalį šioje srityje ir bus labai sunku nuimti derlių. Ūkininkai yra pripratę sieti ir pateikė "turi būti (sugadintas, Nusilpę) derlius po perkūnija daugiausia veikia Kartu su kruša, todėl nebent pasėliai yra ne paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) Iškart po audros, ne jau mainų kiekis jų taip daug. Po pasaulyje veikia daug Explorers pasėlių ratą, kuris paliko daug žadančią karjerą fizikos ir elektros inžinerijos ir buvo ji kažkada, matyt, daug Atlieka reiškinį.  

 

Be to, ūkininkams, kurie yra tie, daugelis iš jų ekspertų ataskaitų ir tyrimų dokumentais Pakartotinai labai tiksliai žaibo išleidimų poveikį lauko kultūrų, iš kurių daugelis yra arba bus atkuriami ant šių puslapių. Burokėliai, melionai, bulvės, pomidorai, medvilnė, sojos pupelių ... 

 

3 dalies pabaiga 

 

   

         1 dalis        2 dalis        3 dalis         4 dalis        5 dalis  

 

jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

pz