Anglų originalas - pasėlių apskritimai-KRB-patikrinti-žaibai . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Atsitiktinai Pažeistos formos
(RDF, neatskiriamai sujungti dėsningumus, nes lygiai tų pačių priežasčių sudaroma)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Mašinų Išverstas tekstas

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Aš esu pritrenktas Žmonės, kurie nori "žinoti" visatą Kai jis yra pakankamai sunku rasti kelią aplink Chinatown. Woody Allen

Vienas niekada pastebi tai, kas buvo padaryta, galima tik pamatyti, ką dar reikia padaryti. Marie Curie

Įdomiausių frazė išgirsti mokslo, kuris skelbia naujų atradimų, yra not'Eureka! "But'That juokinga ..."Isaac Asimov

Patikrinti žaibo

daug netaisyklingų formų

PagPh
jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com

 

Šiame puslapyje bus skelbiami įvairių nuotraukų iš pasėlių laukų vietose patikrinus nukentėjo nuo žaibo. Šie vaizdai buvo imtasi per metus 2008, 2009, 2010, kai egzistavo galimybė neįmanoma šiandien, tikslumas apvalių dešimčių metrų NUSTATYTI tipą ( CC , CG ), GPS vietovė, laiką ir smailės intensyvumas (kiloamperes). metu žaibas ir perkūnija. Tai buvo eksperimentinė operacija, bus paaiškinta vėliau. Čia bus šiek tiek daugiau informacijos apie surasti žaibo hitai ir naudojamų sistemų pozicijas principų .

 

 

 

RDF - atsitiktinai sudėjo sąstatai (skaičiai)

Pridedamas neatskiriamai jokių dėsningumus. Nedelsiant, jei ne, tačiau vėliau.

Kodėl gi ne, taip pat, kaip ir įsipareigojimai, kylantys iš tų pačių priežasčių lengva. Bet reguliariai modelių kūrimo metu būna sunkiai apibūdinamą ir atsitiktinai vyksta lygiagretumo Keli sutapimai. Dėl šio rezultato nėra mechaninių ir elektromagnetinių jėgų poveikis, po žaibo išleidimo, "disarranged".

 

Neteisėtų modelius nieko panašaus nenutiks, todėl taip pat pritraukė beveik jokio dėmesio. Dar kartą reikia pabrėžti: reguliarus modelis sukurtas maždaug vienu atveju iš milijono, arba mažiau, ir dauguma atvejų, ar ​​jie yra reguliariai arba nereguliariai paplokščias (sugadinta, susilpnino) pasėlių, laikino apsigyvenimo (kenkia, silpnina), kol Įvyksta daug dienų po audros, net kelias savaites. Tikrai nebus išimtis laikotarpis ilgiau nei du mėnesius (faktinis). Žinoma, labai priklauso nuo augalų konstitucijos. Pavyzdžiui, miežių poveikis rodo, kur kas greičiau, nei kviečių.

 

Žaibo Pasėlių išleidimo poveikis Literatūros, skirtos labai mažai dėmesio, o beveik visada apie jį paminėti aiškiai nurodė priežastis, apie kurią buvo pranešta, yra labai lengvai pakeisti su daugelio kitų fitopatologinių veiksnių poveikio, ir daugeliu atvejų, kad jie tikrai pasikeitė vienas kitą. Kad bet kuris kitas, žinoma, vidurinio ir sausros pasekmės bet kuriuo atveju. Augalai, kurie nebuvo paveikti elektros energijos ir Susilpnėjusi Ar ne net palietė Panašūs žalingą poveikį.

 

Bendras plotas nereguliariai pateikė " (pažeistas, susilpnino) augalai ir kitais būdais pažeistus augalus, kuris atsiranda Kasmet pasaulyje per elektros srovės following žaibo poveikio, nuo pasėlių laukų Atstovauja apytikrį ploto 0,5-1.500.000 kvadratinių kilometrų, yra apskaičiuota, kad daug daugiau nei milijoną kartų didesnį plotą temperatūros kaip dėsningumus, taip pat maždaug milijoną kartų daugiau bylų. Žolės ir apsėtus plotus, nėra paliktas šio svarstymas.

 

jei domina kontaktas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Mokslininkas tikslas diskusiją su kolegomis ne įtikinti, bet išaiškinti.  Leo Szilard
Sąžiningumas moka, bet jis neatrodo mokėti pakankamai, kad atitiktų tam tikrus žmones.  Kin Hubbard
Jei manote, kad jūsų bosas yra kvaila, nepamirškite: jūs neturite darbą, jei jis buvo koks nors protingesni.  J.Gotti
pz