Anglų originalas - pasėlių apskritimai-humoras . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Crop circles - Humoras
Keletas įdomių nuotraukos
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Svetainės mašininis vertimas

Galite apgauti visus žmones tam tikrą laiką, ir kai kurie žmonės visą laiką, bet jūs galite ne kvailas Visi žmonės visą laiką. A.Lincoln
Kvailystė yra sąmoningas auginimas nežinojimo. W.Gaddis
Bet kokia pakankamai pažangi technologija yra neatskiriamai nuo magijos. A.C.Clarke

Crop circles Crop paveikslai, Humoras Elbės slėnis

PagPh

 

Įvadas

Šiame puslapyje bus patalpinta objektą kažkas here for fun

 

Taip pat pasėlių apskritimai ... (Vietovė: kai bevardis savivaldybė)

 

 

                               

 

 

Antra vertus - įforminama Užrašai naujų prekių

 

 

                   

 

 

Tiems, kurie domisi, įdomu žinoti, kur čia nurodymas FAKTAS vyksta, kad visos priežastys ir padariniai tyrimai pateikimą (žalingi, susilpninti) pasėlių, visų pirma tose srityse, kuriose (nustatytos ir) žaibo išleidimas įvyko

 

                   

 

 

Kai kurios nuotraukos iš kelionių

 

                   

 

 

Detali nuotrauka

 

                   

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Originalus tekstas

 

Rudolfas krikščionių , feulletonist

Šioje programoje, parašytų į Itallic

Autoriaus serijos feuilletons Čekijos radijo 3 bangos - Vltavos

 

Menininkai iš visatos

Kodėl tai, kad užsieniečiai patinka, kad mūsų planetoje ir paslaptingas ir mįslingas Crop circles? Jie sukuria juos also mūsų Čekijoje teritorijoje. Per metus, yra nustatyta, vidutiniškai apie dvidešimt sausų skaičiai. Be to, jis gana platus Mucha Slavų epo ir nėra net mažiau Platus Visata "Epic".

Akivaizdu, kad jie kūrybiškai pagrindu užsieniečiai. Globe yra jiems tikriausiai kaip egzotinę, ką Taitis už Gauguin. Kai kurie iš kukurūzų formų rodo autoriai nuoseklų požiūrį. Kitos - Tie, paprasčiau - gali būti kilę vaikai. Konkrečiai, nuo nežemiškos liaudies meno mokyklų nebaigusių asmenų. Tai nėra žinoma, iš planetų, Kuris iš šių simbolių grafikai atvyksta. Tai galėtų būti bet kur, kur kukurūzai neauga. Kitaip, užsieniečiai Susirūpinęs savo kūrinius šiaudų pakankamai namuose ir nebuvo plaukioja Jų UFO sausros ir tolimojo. Be to, ji yra kukurūzų Aiškios reti, also žolė. Taip pat rapsų: net, kad jie sukūrė, Rájec Jestrebi - ratas, atidžiai stebėti, kaip šalies cereologists.

Kad darbas skaičiai yra paimti iš nežemiškos, liudija jų didelis dydis. Jų dizainas gali būti vertinama tik iš viršaus. Kai autoriai užbaigti savo darbą, sėdėti skraidančia lėkšte ir vaizdu jų sukūrimo Atitinkamo aukščio. , Jei aš girdėjau kritiką ir, kad aš esu iliuzija, Aš tikiu užsieniečių autorystės Nors skaičiais jie gali teikti savo parašo. Bet kas, jei tai nėra jų įprotis?

Apie Crop circles Šiuo metu nekantriai, kaip ir anksčiau ji naudojama būti laikraščių puslapius Aprašant "derlius nuolat pastangų" - ". Nei grūdų švaistomi" Buvusios dvasia sako Šios liaudies priežodžiai naudojimo Nesvarbu, ar tai tikslinga rinkti taip pat miežis akis.

Praėjusio šimtmečio devintojo dešimtmečio pabaigoje atsidūrė žiniasklaidos privalomo metinio derliaus išsamią ataskaitų - stulbinamai ir tarnavo beveik karingais ledo ", kova už grūdus" sujungti derliaus "Metalo kavalerija. Derlius vėl tapo, kas tai buvo per šimtmečius. Tai yra dalis metinio žemės ūkio sezonas. Kartais sėkmingai, kartais mažiau, nes ji yra žinoma, gamtoje.

Bet su mūšio sumanyta derliaus pabaigos pranešti apie ten gyvatė Tapkite rizika, kuri atsiranda kitas kraštutinumas. , Kad apie Ripening grūdų ir derlius ne vould Vaizdo žiniasklaidoje net dalykas. Ką daryti, jei also Todėl įsitraukti užsieniečių? Per Crop circles Jie pasirūpins, kad bent tokiu būdu, pateko Viršumi temą žemės ūkio ataskaitose. Galbūt šis motyvas also kai ledo planetos. Aš kalbu Kas dabar ir tada viešai pripažinti, kad jie sukūrė Crop circles. Jie net turi specialios paskirtis savo - apskritimo kūrėjai.

Savo triukus usuall lynų ir valdyba. Asignuotos į juos Astrologai taip pat pasėlyje netoli observatorijos Úpice. Galų gale jie buvo labai įdomus, Kai atėjo su veidu ufologists. Bet tai nieko nereiškia. Kurie kada nors buvo įdomu ir vizualųjį meną, žino labai gerai, kad originalus paintingsthere also be to, yra padirbti! Dažnai yra labai sėkmingas, kaip galima įtikinti apie tai, kad knygoje "Arnau apie apgaviką menas.

Beje, žinomas astrofizikas dr Jiri Grygar, mokslo ir skeptiškai ir malonus žmogus, nėra paneigti, kad reikia ne tik žmogaus rankų darbas kad atrado kasmet apkarpyti, ratą kilmė. TV diskusijų pripažino, kad gali būti verpetą, žinomas kaip šokių Dervish. Tai jau vertinga p Grygar. Mes galime nenori jam, pasisako už užsieniečio autorystės. Tai bus jo pusėje unserious, Kai nėra skraidančios lėkštės nematė per teleskopą, ir vieną kartą man pasakė Per draugiškas pokalbis. Nei aš "niekada nemačiau skraidančia lėkšte, bet man labai patiko idėja, kad ateiviai egzistuoja kažkur su vizualiųjų menų dėmesio. Kai grūdų jų kūriniai yra tokia unikali ir stebuklinga noriu, kad ji būtų also gyrė mago Rye. Galbūt also Miežiai karalius. Jis yra tikras, kad vaizduotė žydi tarsi kviečius.

Taip pat Žydi daug ufologists, įskaitant rusų. Netoli vietos mieste Togliatti pradėjo atrasti Crop circles, jis buvo vienas iš dirgiklius nustatyti specialiąsias mokyklas tirti vadinamąsias paranormalūs reiškiniai. Tatjana Markova ir atstovas Rusijos ufologists, kad sakė viena mokykla, Togliatti užduočių yra parengti studentus susitikimai su ateiviais.

Galbūt galėtų būti naudingas sausos žinios also ūkininkai, kurie nėra malonu NSO kūrinių. Rumpled kultūra nėra tiksliai idealus derliaus nuėmimo. Ką ne glamžyti ET menininkai, užbaigti sausumos cereologists. Nekantriai veikia aplink lauką įrankius ir Išnagrinėti stiebeliai, ar jie yra tik užlenktas ar net sulaužytas.

Ruošiasi susitikti su nežemiškos turi racionalų proga. Dabar yra pats laikas paaiškinti, ar mums reikės vizų juos iš mūsų sienų kirtimo. Tais atvejais, kai daroma nuoroda į: Pagaminti Jie turi juos? Taip pat klausimas, ar jie nebus nusivylė, jei, kad pasaulietiškas profesionalaus meno kritika nenagrinėja, išskyrus labai retomis išimtimis, - vertinimas ir analizė grūdų savo kūrinius. Nemeskite šautuvą kukurūzų, ypač ne į tą ratą. Kai kurie jaunųjų kritikų gali sugauti galimybę ir specializuojasi šioje disciplinoje. Atlygis bus pakviesti kažkur į visatos stažuotės.

Manau, kad iniciatoriai keistabūdis modeliai galėtų būti tikrai žmonės iš visatos, Tai nereiškia, norėčiau įgyvendinti šį požiūrį. Tikrai ne taip karštai, kaip buvo jaunas olandų apskritimo kūrėjus policininkai, kai jis buvo pagautas, skritulių kviečių kūrimo. Jis suprato, kad grasina bausmę už jam sugadintas grūdų. Taigi prasidėjo nekantriai ir avidly įtikinti policijos patrulis, kad jis yra nekaltas, skalsių priežasčių, kad pasaulyje visi žino, Crop circles padarytą nežemiškos!

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Mokslas turi įrodymų, be jokios garantijos. Creationists tikrumo, be jokių įrodymų.  C.E.Montague
Faktai mokslininkų oras. Be jų jūs niekada negali skristi.  Linus Pauling
Problema ne tai, kad yra per daug kvailas, bet žaibas, kad yra ne paskirstomas.   M.Twain
pz