Anglų originalas - pasėlių apskritimai mirę vabzdžių, ir tt-anomalijos . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Crop circles - Dead muses
Ištirti, kad jis ir žaibo nukentėjo svetainėje yra negyvų vabzdžių, yra kažkas panašaus į arimo smėlio ...
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

 - Svetainės automatiškai išversti

Ar žinote, ką aš padarysiu, kol aš jį? -Taip. -Ką daryti, jei aš ką nors kitą? - Tada aš nežinau, kad.
Kiekvienas kvailys gali kritikuoti, smerkti ir skundžiasi ir dauguma kvailiai. B.Franklin
Padaras, vadinamas minios intelektas, yra kvadratinė šaknis iš žmonių. T.Pratchett

Crop circles Crop nuotraukos, kai kurie kaip arimo smėlio

PagPh
Yra tikriausiai keletas dalykų, pobūdžio ir suprantama, kaip ir negyvų vabzdžių žaibo atleidimą dėl kotelių. Elektrostatinis laukas ir mokestis netoli žaibo atleidimą visiškai neįsivaizduojamai nukentėjo.

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

Introductionuction

Negyvų vabzdžių. Ne tik vabzdžiai, bet taip pat daugelis kitų gyvūnų (nematomas - po žeme), lieka negyvas po žaibo nukentėjo Kiekviena kilpa į pasėlyje arba šalia, kad. Apskaičiuota, kelios dešimtys kilogramų. Įvairūs graužikai - pelės, kirstukai, sterblines žiurkes, žiurkėnus. Kurmiai, driežai, salamandra, varlės, paukščiai. Įvairių būdų, kaip gudriai paslėptus skaičius vabzdžius. Vabzdžiai, kad net kai kuriais retais atvejais, rasite svetainėje, kaip ir prilipo į šuoliai, stiebų ar Leafs buvo miręs taip greitai, tai buvo nepakankamai, kad ją atlaisvintumėte. Galingiausias iš galingiausių srovės impulso dalis (Return Stroke) Užtrunka kelias milijonosios sekundės, ir tai yra net skristi per greitai. FAKTAS Tai vabzdžiai rasti tik pavieniai atvejai, net sukelia daugeliu atvejų, kad jie galėtų gauti po danga, prieš audrą (lietaus). Tai neįvyks mėlyna, priekalas žemės, iš giedro dangaus. Crop circles atsiradimą ar kitų dėsningumus, usuall atsirasti iki Keletą dienų po audros, Jų atradimas, dar vėliau, kad vabzdžių lavonai tvarkomi kelias dienas grybų, mikroorganizmų ir kitų gyvųjų organizmų, užsiimančių natūralaus ciklo. Štai ir viskas dabar.

 

 

Page under construction

Dalinė informacija gali būti pavyzdžiui, dėl tam tikrų suvestinės puslapiuose  Crop circles - suprasti Daugiausia dabar yra viena iš plačiausių puslapyje. Dar gana Išsami informacija gali būti rasta iš puslapio tekstų nuorodos . Yra nuorodos į keletą paskelbtų tekstų. Taip pat kai kurie dar nepaskelbtas, ty kai peržiūros versija. Kiti tyrimai yra pramaišiui Patalpinta čia . Tekstai bus žinoma, nepertraukiamai.

 

Kviečių laukas - ir žaibo magnetinio lauko linijas įrašas

Šokiruojantis, akis atveriantis panašumas stulbinantis, nenuostabu, sunku patikėti, bet also

Kviečių laukas - įrašas magnetinio lauko linijų, susidarančių žaibo atleidimą

Beveik vienas milijonas amperų (žinomų mokyklų eksperimentų - nuo 20 iki 30 amperų didžiausi)

 

  

Tiksliai žaibo išlydžio metu kukurūzų stiebai, atsirandančius ir tyrimai (jonizuotas oras, Corona išskyros) elektros srovės tekėjimo pro. Kad kotelių ir kitų augalų dalių dėka gali parodyti elektromagnetinių savybių.

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Ne tai, ką jūs nežinote, kad jis pasireiškia jums į bėdą. Tai, ką žinote, tikrai ne tai, kad tiesiog sėdi  M.Twain
Nesėkmių yra pirštų pranešimų kelyje pasiekti tikslą. CSLewis
Ateina laikas, kai kiekvienas mokslininkas, net Dievas, turi nurašyti experiment.   P.D.James
pz