Anglų originalas - pasėlių apskritimai paskelbtos teksto 3 . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
3. paskelbtas tekstas
tekstas paskelbtas už šio namo web www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Pagrindinis puslapis

13 Sau 2012 www.sarden.cz

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

Vis sumetimų precedento
 

Crop circles

 - 3

 

 

, apgyvendinimui proceso etapai - Chronologija

      Šiame straipsnyje bus tiesiog paaiškino kai kuriuos pagrindinius principus paprasčiausias formuoja kūrimo - bendras žiedines paprastu nešakotų žaibo išleidimo, ir kelias savaites, žinoma sausros ir apskritimas atsiradimo chronologija mėnesius po žaibo atlikti. aprašytais principais also gali būti taikomos daug daugiau sudėtingų formų. Beje, Kiekvienas asmuo pasėlių ratą įamžintas Photo 1 (montažas JL) elektros srovės pratekėjimo pro tiesia laidininko (vielos), geležies įdarais vizualizuojamos Tai tiesiog pakeitė pasėlių stiebai schema. Tiesiog eksponatai, kaip toli Pasiekta elektros iškrovų poveikį, tuo didesnis ir atstumas nebėra. Su šiuo teiginiu gali nesutikti galiojančių Explorers Jie gali protestuoti prieš jį, jie gali net maištauti prieš jį ir grasinti su suspaudė kumščiais užėmė aukštus, bet tai yra tikrai tai, ką jie tikriausiai visi, also bet kuris iš mūsų gali padaryti, kad arba prieš jį. Taip vadinamas Jerry Cimrmana postulatas.

Visų svarbiausia pažymėti, kad visi čia aprašytais principais susiję Pirmiausia ir svarbiausia, gana dažnai irregullarly pateikė " (pažeistas, susilpnino) pasėlių. Ar tikrai išimtiniais atsitiktinai arised taisyklingos formos, pavyzdžiui, apskritimą, tiltą ir priklauso tik tame, kaip tai įvyks 1 etapo - ekspozicija. Jei tai įvyksta pakankamai Atitinkamai, taisyklingos formos gali Aris.

 

1 etapas - Parodos.

      Žaibas kanalas kaip 5 mm skersmens, 10 mm daugiau niekada (net iš galingiausių išleidimą, kur atsiranda piko sroves ir tik šiek tiek mažiau 1.000.000 amperų, ​​profesine literatūra). Žaibo varžtas elgiasi kaip viela, pratęstas tarp dangaus ir žemės, dabartinių srautų lygio, per kurį, kelis šimtus tūkstančių amperų, ​​o kai kuriais atvejais yra gerai, ATLIKTAS Iškart po žeme. Ne visada, bet jis yra neatmetama galimybė, kad kai kurie yra gana konkrečios ratą, o ne nereguliariai suplotos (sugadintas, Susilpnėjusi) atsiradimas sukeltų formų su, be kitų dalykų, tiesiog Didelė dalis energijos iškrova nukreipiamas gana greitai gerokai mažesnis žemės, todėl, kad padaryti nerodo sausros ir puikus "paraite ekspozicijos" kitai pasėlių rūšiai Atlikti neteisėtais kelios elektros energijos ant dirvos paviršiaus ir daugiausia traktoriaus takelius. Tuo požiūriu, gali atrodyti "ir gamtos piorunochronu" (po žeme), kuri nukreipia iškrovos srovė greitai visai bent keletą metrų po žeme, su jos antrinių arba lygiagrečiai poveikį (elektra, indukcija) ne nepasiekiamoje ir gana tiksliai ratas ir tik minimalus poveikis virš žemės. Genties gali būti geologinės kilmės (spyruoklės, gedimus), archeologijos (geležies, bronzos amžius), net modernus (karo lėktuvas žlugo, inžinerijos komunalinės paslaugos). Žemės paviršių veikia kaip pagrindą, ir pasėlių stiebai stovi, kad, kaip įrašymo medžiaga (rastras) sluoksniu aktų. Perduoti srovę tekančią per "viela" energijos spinduliuotės į aplinką, o dalis sukurtos energijos yra sukeltas augalų (lygiaverčiai įregistruoti elecromagnetic ir mechaniniai jėgos, sukelia augalų žalą, ir indukcinė viryklė yra ribotas labai tikslūs rate), gali ją vykdyti per dirvos ir šaknų sistemos (gerinimo įtampa - labai Tikslus ratas), arba jonizuoto oro vainikinio išlydžio elektrodo biudžeto įvykdymo patvirtinimo (taip pat Tikslus ratas). Corona išleidimas ir paviršiaus įtampa gradientas nukentėjo ir žalos augalai visą KIEK poveikio jiems Maždaug po lygiai, indukcija Pagal išleidimo kanale atstumu. Taip pat yra galimybė, kad asmuo išvardyti poveikiai gali rodyti skirtingą poliškumą, o jų papildymas ir atimant Sukuria daugybę koncentrinių apskritimų. Visi pavadintas Vaizdo žalą idealiomis sąlygomis ir su daugiau ar mažiau tikslūs ratą. Sąlygos bent iš dalies panašūs kaip idealo, galima tik bandyti ir pasiekti retai, pavyzdžiui laboratorijoje. Pobūdžio, žinoma, daug sunkiau, bet Panašūs eksperimentai (pasėlyje ar ganyklų žolės išmetimas į žaibo smūgio), Gamta atlikti daug daugiau nei milijardą kartų per metus, ir net kartais paaiškėja, gerai, apskaičiuotos maždaug vienas atvejis iš milijono. Jis yra skirtas sukurti santykinai Bent vieną reguliarų ratą. Visi kiti "fiziniai eksperimentai" ir baigiasi "nesėkme" kyla "tik" kaip netolygiai paduota " (pažeistas, susilpnino) pasėlių.

     Gamta TAIP faktiškai pakeičia "trūkumus naudojamas laboratorijų įranga, laboratorinių eksperimentų, vykdomų. Kai ten, AZLK buvo pagamintas iš Moskviches mln, arba į Vaza iš Zhiguli mln, čia yra yra kai also nepagalbinės, gabalas Gerai Toks retas egzempliorius tada jie Siūloma draugas Brežnevas, bet jis buvo ne naudoti ją šiaip ar taip, nes jis buvo jo skonis per mažai šarvuotas.

     Kai peiliai gali būti labai intensyvių oro srautų ir sūkurius Tai laikytis milisekundžių po biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir į ne trukti ilgiau nei sekundės, abipusiai susivėlęs ir beveik "privalo kartu", prie viena kitos, susipynęs ir suvynioti jėga, tačiau jis yra ne daugiau nei elektros energijos paveiktoje skaičius stiebai milijonoji. Jie subtilus užmaskuotas stovo ir tik tada, kai pateikimas (kenkia, silpnina) pasirodė. Tikriausiai įsikūręs šalia išleidimo kanale (Kiekviena kilpa išleidimo) vienam kvadratiniam metrui ploto. Nuo vietos also Galėtų būti metu besisukantis elektromagnetinis laukas, net daugiau nei trijų fazių, ir valdyti ant augalų ir stiebelių taip pat mechaniškai. Augalai veikia kaip laidininkai, per kuri šiuo metu yra tekančio arba sukeltas dirigento (pvz., jonizuotas oras, dirvožemis, kaimyninių augalai) Atliekama srovė. Varža yra iš 1 į keletą mOhm / cm, priklausomai nuo augimo stadijoje. Svetainėje yra also Vaizdo ir labai aukštos įtampos per kelis šimtus tūkstančių voltų metrui ir išmatuojamų srovės srautas per augalų. Dauguma augalų, kurių kai kurie buvo per labai trumpą laiką iš esmės mechaniškai kreipiamąjį iš jų pusiausvyros padėties, ir iš dalies mechaniškai pažeisti, grįžti dėka savo lankstumo pozicijos, beveik neatskiriamai ta, kurioje jie buvo įsikūrę prieš įvykdyti. Vis dar buvo vyksta tik ekspozicija - santykinai reguliariai rastro, saugomų augalų kai elektromagnetinio įrašų forma. Dauguma augalų gali būti vizualiai stebimus beveik nieko, iš lauko regione jau nieko. Paprastai bent keletą dienų, tačiau taip pat savaičių, beveik nieko neįvyksta (vizualiai). Tiesą sakant, visi aprašyta, kad laikas jau vyksta 2 etapo .

     "Corona išleidimas jau buvo minėta viename iš ankstesnių dalių, also vaizdas. Išleidimo kanale yra apsuptas Tai ištisinis sluoksnis - Prezervatyvų tipo, statmena projekcija ir labai tiksliai apskritimo, ir tai įtakos augalų viduje, nes jos poveikį intensyvumas būtų maždaug vienodas, skirtingai nei pavyzdžiui indukuotos įtampos. Jo plotis priklauso beveik vien tik nuoReturn Strokesrovė (piko) ir yra žinoma, labai skiriasi, pavyzdžiui, tarp 3 tūkst biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir 600,000 amperų. Dėl fakto, kad po žaibo pašalinimo vertikaliai į žemę gali būti paveikta kukurūzų augalai gana tiksliai ratu, Todėl koronowe išskyros gali labai reikšmingai prisidėti. Labai dažnai gali nepatenka tiksliai kitai statmenose išleidimus ir taip gali būti, kodėl elipsinėmis formų, taip pat pusės mėnulių ir semicircles įvairovė.

     Tai labai didelis patobulinimas "Circle pozicija" gali vykti dar bent jau dviem būdais (žr. toliau). Iškrovimo metu gali vykti taip pat labai sudėtingas trukdžių (mechaninę ir elektromagnetinę), bet šie simboliai bus aprašyta toliau vienas kito tęsti. Esant tam tikroms aplinkybėms, kelias, kartais tik vos dvi teršalų, kurios patenka į kelių metrų ar šiek tiek daugiau vienas nuo kito, tuo metu, atstumu nuo kelių dešimčių milisekundžių rinkinys gali veikti kaip milžinišką sukasi elektromagnetinio lauko generatorius. Tai yra sritis, kelių šimtų tūkstančių amperų, ​​kurios nuolydis daugiau negu 200 tūkstančių amperų per MICRO 2. srovės impulsus generuoja . Bet apie tai bus plačiau aprašyta tikrai labai kito tęsti.

     Kai iš 1 etapo - ekspozicija Žaibas Iškrovimo praleisti visus principus, kurie gali sukelti gana tiksliai rate, išliko tipiškas bendrų pagrindinė priežastis, visiškai netaisyklingos paduota " (pažeistas, susilpnino) formos, kad jo nesimatytų pasėliuose. Kad be priežasties (žaibas) kitaip būtų jis bet kurioje srityje augalus paplokščias (sugadinta, Susilpnėjusi) beveik nieko. Tačiau kai kurie silpnesni ", švokštimas" išleidimas gali daugelis aplinkinių augalų išgyventi beveik intacted iki derliaus nuėmimo. Tas faktas, kad beveik niekada atrodo kai kuriuos dėsningumus po žaibo atleidimą, bet daugiausia Panašūs procesai, pvz. Photo 2 , autoriai savo foto, 2008, Čekijos. Yra esamos 22kV aukštos įtampos linijos toje vietoje, kad atliekamos piorunochronu funkciją. Po žaibo išskyros labai dažnai yra platinami ir didelė dalis energijos dideliame plote dažniausiai drėgno dirvožemio paviršių, labiausiai pageidautina per traktoriaus takelius. Įvyktų beveik visą chronologinę identišką tvarką, kaip čia aprašyta, dažnai per vieną naktį arba lietingą orą tilto pradinis pateikimas (kenkia, silpnina) atsiranda iš visko, daugiausia netaisyklingos formos. Nuotrauka buvo imtasi dviejų iki trijų savaičių po audros. Dar praėjusią dieną buvo ne bet koks paduota " (pažeistas, susilpnino) koteliai, jie, kad pasėlių srityje. Stebimi kasdien, fotografavo.

Ekspozicija pirmiausia Meristem audinių, ty kviečių, rugių, miežių, avižų, beveik vien tik nuo balandžio iki gegužės, galbūt iki birželio vidurio. Taip pat kovo mėnesį, kai kurie jau anksčiau audros gali pasireikšti, ypač žieminių pasėlių. Crop circles sukūrimas yra neįtikėtinai neretai demonstravo "Po audros". Bet sausas audra (tik drėgmė, taip pat bet žaibas ir daugiausia mechaniniams poveikiams kad tuo atveju), veikė daugiausia kaip vizualizuoti, kad jis buvo įrašytas augalų ir savaičių skaičius iki paveikslėlio, po 4 etapo. Rugpjūtis žaibas, net jei jie galėtų sukurti visiškai neįtikėtiną rezonanso ir trukdžių modelius, nebegali įrašyti kažką į augalus, įrašymas medžiagos nebedirba. Gali susidaryti tik mechaninis išleidimų poveikį, kad per vėlai, ir priežastis pateikimas (žalinga, susilpnėjimas) augalai, kurie jau pasirodė, kad augalai nualintą žaibo iškrovos laiko, kol, kartais Per "įrašymo trukmę" - kovo m. gegužės arba šiek tiek vėliau .

 

2 etapas - augalų (stiebai), gali susilpnėti.

       Dauguma augalų Nors viršija leistiną ribą (žalingi), bet ne elektros energijos mirtina dozė. Tas, kurios sukurtos viduje kai kurių kenksmingų cheminių medžiagų, jų ir tie, kurie pradėjo su kokiu nors būdu kompensuoti. Atlikti aktualijas, virš dirvos paviršiaus ir po Tai sukėlė dirvožemio chemija kaita (pH, maistinių medžiagų sudėtis) ir augalų padėtį, todėl yra labai primena į sąlygas, kurios atsiranda po persodinti. Tai vadinama transplantacijos šokas, po to, kai įmonė kompensuoja, kad labai panašių problemų sprendimai, ir paprastai yra linkęs sukelti maždaug dviejų savaičių sąmata, gal ilgesnis augimo stagnacija ir uždelsto nokinimo. Kai po žaibo išlydžio mirti, stovi grūdų augalai Numatoma Tai yra tik keletas procentų (taip pat kartais 20-30%), o Nepatyrę akys yra ne ūkininkai, nė trupučio galimybę pripažinti kažką panašaus, kad. Žemyn dėl retėjimas ir silpnėjimas originalūs augalija augalai gali galiausiai sukelti padidėjimas pastebimas piktžolių augimo, kuri gali būti stebima po derliaus nuėmimo ir aiškiai žalieji plotai. Nuotrauka 3 - Ankona , Italija ir iš 10-ojo birželio 2007. modelis Čia po derliaus nuėmimo Pagaminti iš "Google Earth" , o vaizdo situacija, nuo 2007 metų, koordinuoja N43.574443 E13.432214 ° °. Panašūs žemės Crop circles nuotraukos po derliaus nuėmimo Galima rasti šimtus.

     Daugiau didelės apimties augalai (kelių egzempliorių vienam kvadratiniam metrui) ir cheminio bulvės, cukriniai runkeliai, svogūnai, medvilnės kartais gali mirti visa, nes sudėtinė zonos visą jų gyvena, kad neigiamas poveikis Ar neišgyvena. Daugiausia standartinio apskritimo ploto, tačiau ūkininkai jį žinome nuo pat ankstyvos kartus ir jie net nustebino ir minimaliai apie tai, kad, kaip jau buvo minėta, kai kuriose pirmesniame tekstą. Vienas iš šios serijos ir ateityje bus visiškai orientuota vien tik ir tik rimtų žemės ūkio ir botanikos mokslininkų ir Tyrėjai nurodo žaibo išleidimo poveikį pasėlių monokultūrų nuomone, nes jie buvo paminėta sunkių žemės ūkio žurnalų ir profesinė literatūra. Ten bus galima padaryti, įsitikinkite, kad paskirtieji ekspertai labai gerai žino, kas vyksta ten ir džiovinama atvejis.

     Iš mirusiųjų, arba smarkiai apgadinta, miršta augalai atradimas visada following bent keletą dienų, tačiau taip pat savaitėms po žaibo išleidimo. Visi augalai, net ir tie, kad iš karto žuvo išleidimas, yra neatskiriamai iš pradžių ši nepažeista. Kažkada vėliau pradėti Withering (kelių dienų iki 1-2 savaites po išleidimo), ir galiausiai visiškai miręs. Kai kurie per daug mirtinai Pažeisti augalai gali net išgyventi tam tikrą laiką (rodyti gyvybės požymių, ty apykaita). Tada jis daugiausia priklauso Tai, Kas aplankys toje vietoje kaip ir pirmasis. Patyręs ūkininkas Pažymi, kad klausimas buvo nukentėjo nuo žaibo nėra ir niekada nebus įmanoma, kad apsaugoti nuo, o ne toliau laikytis, kad problema nebėra. Gali fotografuoti ir rašyti, jau nekalbant apie tai, kad kai kurių žemės ūkio profesinės žurnalo ar paskelbimo. Jei kuri nors sausoje vietoje aplankyti kai ufologist, mysteriologist ar bet kokią kitą Pasivadinusi pasėlių ratą "Expert" ir geodeziniai, also imtis įrankį, apie tokią situaciją daugelis Snaps. Tai tikriausiai ateiviai nusileido. Arba Jie rašė kažką į lauką, mikrobangų krosnelės, lazeriai, ar geriau kai visiškai nežinomi ir niekada juntamai energijos rūšies (geriausia, nes teiginys yra sausa, ir kai visiškai unprovable amžinai). Ta valstybė narė gali Jie buvo ten Visiškai daryti ką nors kita, arba daugiau dalykų alltogether. Būtų parašyti šį straipsnį apie tai, kaip daugelis NSO, užsienietis, ar mysteriology Panašūs specializuotų žurnalų, kaip įmanoma, tai, ką daugelis pasaulyje nėra, ir keliauja su tuo ir viso pasaulio šalimis per bet mysteriology, ufologija ir panašių konferencijoms daugelį metų.

 

Etapas 3 -, nusilpnintų augalų tomai atsiradimas, pasvirusi vienas nuo kito.

(Vandens paviršiaus įtempimą, van der Waals pajėgos)

      Augalų stiebai nyksta (silpnėjantis), kad beveik sagtis, pagal savo svorio. Liesos į šoną, daugiau ar mažiau atsitiktinai, kai pasiūlymo vienas kitą. Sukurti atsitiktinius obligacijas, dešimčių iki šimtų stiebai (keli kvadratiniai decimetrais), nors tai būtų ne vien tik jau susidoroti su savo svorio, bet su "drg stovi šalia" pakreipimo yra sustabdytas paramos. Glaudžius ryšius įsigalios van der Waals pajėgos (vandens paviršiaus įtempimas) ir laikinas tūris yra žymiai sukietėjusių tam tikrą laiką. Ar galima pavadinti "uždelstas domino efektą", "kortų namelis" arba "Teepee". Pakartotinai drėkinimo ir džiovinimo augalai gali jis palietė dalys tampa laikomasi, ir gali būti atlenkti žemės jau iki derliaus nuėmimo. Kyla kažką panašaus į "sulipusių Domino" (kortų namelis, priklijuotas).

 

4 etapas - Drugio efektas.

       Taip, kaip drugelis gali veikti Ryto rasa, lietus, vėjas, audra, žaibas. Tik kaip intereso reikalas, taip pat ką tik paskirtas Ryto rasa sukelti svorio padidėjimas, pavyzdžiui antžeminės dalys kviečių ir tūkstantį tonų viename kvadratiniame kilometre (10 tonų iš hektaro), lygiavertės 1 mm kritulių. Kad yra tikrai sunkus ir "Drugelis" . Lietus gali įdėti į kviečių stiebai drėgmės svorio turo 5 kartus didesnė suma iš viso. Labai dažnai pateikimas (žalingas, susilpnėjimas) (pradinė), įvyksta per kelias valandas, daugiausia drėgnomis sąlygomis, net jei yra tam tikrų išimčių. Tačiau daugeliu atvejų, silpnėja ir pateikimas (žalingas, susilpnėjimas) tęsiasi mažiau paveiktose vietovėse, palaipsniui vis daugiau ir daugiau nuo streiko taško iki derliaus nuėmimo. Kadangi pirmasis lenkimo į žemę tik stiebai labiausiai nukentėjusiose vietovėse - keli procentai, prieš nuimant derlių paduota " (pažeistas, Susilpnėjusi) dešimtys procentų. Kartais net 90-

 

5 etapas - Domino efektas ..

      Gana paprasta ir suprantama procesas per tą vis dar stovi kekių stiebai palaipsniui lenkiant žemyn per kiekvieną kilpa vienas kitas. Nors yra ne tik gali per tą bet krūva stiebai krenta paskambina Bent vienas daugiau. Į žemę krenta daug medžiagos kilogramų vienam kvadratiniam metrui nuo vidutinės puse metrų aukščio, ir gali sukelti didelį oro srautą, gali gerokai ryžtingai, kurios veikia Nuolatinė stiebai ir jų ryšuliai. Panašus reiškinys, galbūt vienas Stounhendžas fraktalai parodymai - Liudininkai pasakojo, laipsniškai, bet greitai lenkimo stiebai su žeme Per keletą minučių tarp to, be vėjo arti, persikėlė kažką panašaus viesulu ir dulkių. Tai buvo sudarytas įspūdis, kurie tiesiogiai viduje, kad pasėlyje persikėlė orientuotą audra, sukelia nežinomo šaltinio ir energijos, palaipsniui, kad sukėlė, kad visi pateikimas (kenkia, silpnina). Stebimas vyksta nustebinti liudytojai nesuprato, kad į žemę krito gana greitai kelias tonas medžiagos, kuri pati galėjo sukurti keletą oro ir dulkių viesulai ir sukurti išmatuojamus jėgas, kad būtų reikšmingai prisidėti prie iniciavo darbą pasiekti. per domino efektas is also Galima paaiškinti, kad priešingu atveju iš pirmo žvilgsnio labai sunkiai suprantama, jog kartais (labai retai), yra įmanoma, kai pasėlių žiedų rasti kekių stiebai labai tvarkingai išdėstyti vienas per kitą. Tas pats pasakytina apie akivaizdžiai visiškai netaisyklingos formos pateikė " (pažeistas, susilpnino) pasėlių, kur galima Atkreipti dėmesį į kažką panašaus, kad daug dažniau. Tai tiesiog liūdna patvirtinimas That Santykinai akivaizdžių tiesų (also gana liūdna) Tai didžioji dauguma iš ufologists, svetimų tikinčiųjų ir misterinių tyrėjų Kas buvo kada nors, kuriomis prekiaujama su Crop circles, jau niekada aplankė nei Stebima bet kokį bendrą, nereguliariai pateikto `turi būti (sugadintas, Nusilpę) derlių visą savo gyvenimą. Nuotrauka 5 - autorius savo nuotrauką.

 

Seką pateikimą (žalingas, susilpnėjimas) pasėlių plėtros procesus, susijusius su santrauka .

1 etapas - Parodos.

2 etapas - stiebų silpnėjimas

3 etapas - Van der Waals (paviršiaus įtempimas vandens, sukibimo ir sanglaudos)

4 etapas - Drugio efektas

5 etapas - Domino efektas

Laikas chronologija procesų.

1 etapas - dalis sekundės iki kelių sekundžių.

2 etapas - nuo keleto dienų iki kelių savaičių, daugiau nei du mėnesius.

Etapas 3 - kelių valandų iki dienų.

4 etapas - kelių sekundžių iki minučių (net ir ilgiau).

5 etapas - keletas minučių iki kelių valandų (ir dar ilgiau).

 

2 etapas ir 3 gali būti beveik neperskirti, be jokių aštrių ribų. 4 etapas ir 5 gali būti, žinoma, kartais daug ilgiau, ir turės keletą konkrečių pavyzdžių, dar vienas labai būdingas nuo 2011 metų, gali būti paminėjo tai, kad labai gerai dokumentuota. Pasirodys kitą tęsti.

 

Fizinės ir cheminės (biologinių) procesai dalyvauja įvairių etapų pateikimo plėtros (žalingas, susilpnėjimas) augalai.

1 - elektros inžinerija (indukcija, dabartinis laidumo, rezonansas ir kišimasis elektromagnetinių bangų), mechanika (slėgis ir šoko banga, Žemės paviršiaus virpesiai, rezonansas ir kišimasis mechaninių virpesių žemės paviršiaus, oro ir pasėlių paviršiaus - vėjo bangos ir apskritimai) , elektrochemija (elektros srovės, einančios per dirvožemio tirpalų ir augalų audinių, chemijos, termochemija, pirolizės, redokso reakcijų panaikinti trumpalaikių laikinų radikalų ir atliekų produktų elektrocheminės reakcijos su dideliu oksidacijos numeris, sudarytas augalų ir dirvožemio pasekmės

2 - chemijos, biochemijos, biologiniai ir fiziologiniai procesai augalų, augalų elgseną sąlygomis, labai panašus į transplantacijos šoko poveikio kenksmingų cheminių medžiagų poveikį, eliminuojant iš 1 etapo, fitopatologija (kenksmingų cheminių medžiagų, padariniai = mažiau atsparumas Nusilpę augalai nuo visų augalų taip pat gyvūnų kenkėjų)

3 - mechanika, fitopatologija (tęsinys) Atsitiktiniai procesai, fizikinių reiškinių (VDW pajėgos, vandens, sukibimo ir sanglaudos paviršiaus įtempimas)

4 - mechanikos (iniciacijos procesas taikomas pereinamasis laikotarpis 5), fizinius reiškinius, pirmiausia įveikti van der Waals sukibimo jėgas ir sanglaudos procesas

5 - mechanika, transformacijos procesas laikinai potencinę energiją į kinetinę energiją, aerodinamika (laikinas oro srautas, sukelia krintančių kekių stiebai ir savo laikinųjų veiksmų jėgos į kitas vis dar stovi kekių stiebai)

 

Paskutinė pastaba: Domino efektas gali sukelti pastebimą tobulinimui, tolygiai pradžių ne per daug "veikia" apskritimo kraštą. Dėl maržos jau pasiekė žymiai atsparesni kekių žymiai mažiau sugadintos ir Susilpnėjusi stiebai, nei per vidurį. Jų polinkis į žemę jau gali sukelti tik bendras svoris daugelio kitų stiebai, linkę dėl domino efekto. Priešingu atveju, jie tikriausiai atlaikyti vertikaliai iki derliaus nuėmimo. Priešingai, kiti, silpnesni, pasiekė dar toli nuo centro temperatūros kaip kiti, lieka stovėti Kadangi, kuriems miglės tomai grupės jau praleido juos arba jų nepasiekė. Nuotrauka 6 - lydimas diagramą rodo raudoną plotas hipotetinio modelio, kuriuos labai paveikė, žalia Neveikia. Spiralės iliustruoja domino efektą pažangos nuo centro iki krašto iki taško, kur ji sustoja.

 

, Kad būtų monotematinès iš šiandienos straipsnio Chronologija viskas taip toli. Kas toliau? Gal šiek tiek nustebęs, o gal ir ne ...

 

Sau Ledecky

 

 

 

 

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

     Grįžti į straipsniai, paskelbti sąrašą  

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

pz