Anglų originalas - pasėlių apskritimai paskelbtos teksto-4-1 . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Paskelbta teksto 4/1
tekstas paskelbtas už šio namo web www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Pagrindinis puslapis

dar nepaskelbtas

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Crop circles

  - 4 - 1 dalis

 

 

Formuojant elektromagnetinio lauko linijų elektros srovės Žinoma grūdų per žaibo išleidimo grafiką.

Kitas Galima samprotauti apie atsiradimo Beje, kai kurių papildomų reiškinių, netiesioginiai įrodymai.

Šiandien dalis yra preliudija prieš darbštus auditorija bus supažindinti su kitu įrodymu, iš kurių gana aiškiai matyti, kad Crop circles, kad Motina Gamta sukuria savo turimomis priemonėmis, visai viena, be jokių kvailas užsieniečių įsikišimo iš kosmoso. Jas sukuria visi tik ir tik fizinių jėgų (ir kiti natūralūs, ty jų pačių poveikis), vietinių žemišką. Through The Lightning išleidimų. Kiekvienas grūdų modelis, reguliarus arba nereguliarus, pirmiausia yra dabartinių elektrinio lauko linijų dokumentą, kuriame virš lauko ir also žaibo išleidžiamų atsirado netoliese esančių metro. Daugiausia gali dalyvauti procesai ir jų mechanines jėgas, (simetriškas sprogimo plitimo į šoną, kaip raketa sprogstančius fejerverkus, arba vidaus degimo variklio cilindro viduje procesas), ir būti traukiami į apskaitą kaip šiek tiek, iš pradžių visiškai nestebimų augalų audinių mechaninių pažeidimų ( gal kryptingai orientuota). Be primityvų, arba bet neegzistuojančių užsieniečių įnašo. Šiandien bus gerbė auditoriją supažindinti su kai, o netiesioginiai įrodymai.

Be kitų dalykų: Crop circles egzistuoja nuo gimimo. Tai, kas vadinama Crop circles šiandien, atsirado Žemėje egzistavo daug anksčiau, bet mąstantis žmogus. Tiesiog neturėjo įvykti kukurūzų, bet visi kiti augalai, kad įvyko Žemėje, o ne tik augalai (sniego, dulkių).

Šiandienos kartų, kai kuriais metais, tiesiog laukuose atrodo kai kuriais metais nebūtų. Tiesiog paprašyti bet ūkininkas. Javų Operatoriai kažką žinoti. Tikrai kažkas also galima pasakyti kas darbuotojai kartą cruised laukus su dalgių jau išsivysčiusiose šalyse dauguma mirė visiškai. Tai nėra tiesa, kad Crop circles pradėjo atsirasti, tarkim, nuo devintojo dešimtmečio. Mokama tik beveik jų visiškai nėra, arba tik labai mažai dėmesio, arba buvo žiauriai nuslopintas. Atsižvelgiant į jų dažnį, ar veikiau Būna padrikumą, žinoma, yra ūkininkų, kurie niekada nematė jokių reiškė taisyklingos formos. Tam, kad žmogui galimybę formuotes, panašus į vieno lydinčio parodyta nuotraukoje yra pakankamai arti, kad perkelti grūdų laukus vienerius metus, ir nėra būtina apeiti plotas didesnis nei viename kvadratiniame kilometre.

Pirmasis iš jų, bus suteikta forma, kuri iš tikrųjų niekas kada nors matė į lauką, išskyrus žinoma p kombainas operatorius. Jis akivaizdžiai neturėjo atskleisti niekam, ir žurnalistai ne skambinti. Operatoriai augintojus mačiau daug, tik tiek, kad Paklauskite jų. Nuotrauka buvo gauta per "Google Earth" . Koordinatės ir data bus Minima iki tam tikru Būsima straipsnį. aplink Jo skersmuo yra 22m, o forma yra labai panašus į tam, kad keletą metų, kol pasirodė Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir Italijoje. Forma nebuvo. Nebuvo tirtas. Nei kada nors buvo atrastas. Per savo egzistavimo Tai galima netekti vienas iš pagrindinių argumentų, natūralios kilmės, Crop circles neigia. Jie teigia, kad modeliai yra sukurta žmonių, Kas vėliau pelno iš savo "Discovery" ir "Tyrimai", ir tada naudokite galimybę ištarti įvairias teorijas apie bet kokius jų kilmės galimybių. Forma, kad niekada nebuvo "atrado", niekada negalėjo būti "nagrinėti". Taigi, brangūs neigia, kad kitą kartą, kažkas geriau. Atsižvelgiant modelis, kuris buvo atrastas vien avarijos, o ne kai tikslinę paiešką, turėtų būti dešimtys panašių atvejų tik apie "Google Earth" , ir aeronuotraukas Tūkstančiai niekada nebus atskleista. Tiesiog reikia ieškoti. Tuo pačiu metu nustoja taikyti vieną iš kitų argumentus kai kurių piktogramų stebėtojų, kurie sako, kad Crop circles gaminami bando bendrauti kažką per juos žmonijos nežemiškos. Tik kvailiai rašyti pareiškimus, kad niekas rašoma.

Į pirmiau minėtą modelį, žinoma, anksčiau ar vėliau prisijungti prie kai kurių savo "autorių". Tai mes padarėme, tai buvo tada, Kai mes buvome tiek į priekį ir tt. Psichikos sutrikimai yra kartais siaubingą ir uždarytas medicinos departamentą instituto docentas p Chocholoušek jau ruošiasi juos keletą narvuose laikytų vištų padėtais lovos.

Veikla psichiškai nesveikas asmenų - Circle formuotojai, kurie padarė ratą, gana patikimas paneigia sausros Crop circles, kuri pasirodė tose vietose, todėl akylai saugojo, kad įvedate bet kokį įsibrovėlį tiesiog neleidžiama. Keletas pavyzdžių toliau.

(30 birželis, 1991), buvo gauti iš interneto šaltinis, kuris negali būti identifikuotas dabar pjovimo, data nebuvo toliau nagrinėjami, bet tikriausiai sutinku. Laikraščio pavadinimas nenustatyti, tačiau byla yra visuotinai žinoma.

Kukurūzai Circles NEAR pm trauktis

By David Paul

SAUGUMO eilutė kilo praėjusią naktį, po to, kai pasirodė didžiulis kukurūzų žiedų žemės ūkio naudmenų Ministro Pirmininko Country Retreat. Apskritimai yra vos keli šimtai metrų nuo Chequers, kur John Major praleidžia savo savaitgalius. "Jei jie buvo tempiami hoaxers tai stulbinantis Jie nebuvo sugauti saugumo pajėgų, saugančių Ministrą Pirmininką", - sakė Lena Godsall-Bottriell, kuris rado ratą vakar. ", Jei jie buvo užsieniečių darbas, aš vis dar negali suprasti, kaip niekas nematė, kas nutiko", - pridūrė ponia Godsall-Bottriell ir laukinės gamtos, netoliese Terrick Knygos autorius. Praėjusią naktį Temzės slėnio policijos sakė, kad jie nieko nežinojo apie ratą prie Wendover turto. Bet neįtikėtinai ir Downing Street atstovas spaudai sakė: "Mes žinome, apie Chequers kukurūzų ratą, tačiau jie nėra pavojaus saugumui". "Jie yra ne žmonės, jie yra natūralus reiškinys, tai kažkas jai su oru."

Vargu ar kas nors Crop circles kada išreiškė daugiau tiksliai temperatūra į buvusio Jungtinės Karalystės vyriausybės ministras John Major ir Jos Didenybės pavaldinių pavaldumo: Taip, tai yra visiškai natūralus reiškinys Tai net yra susijęs tik ir tik su oro sąlygų, Ypač su vienam iš jos ekstremalių procesas. Tik gaila, kad temos ir tarnautojai baigė savo pirmąjį Matyt labai vaisingas idėjos plėtrą. (Bet jis buvo iš tikrųjų? Įsikūręs nėra visi tolesni sprendimai, ar kitos išvados, slaptųjų ataskaitų ir archyvų? 007? Clouseau?)

Atveju is also paminėta Crop circles revealed: šviesos simbolių kalba, Judith Moore, Barbara Lamb Šviesos technologijos leidyba, 2001, 49 psl:

Maksimalaus saugumo zonoje šalia Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas šalies gyvenamąją vietą Chequers ir piktograma pasirodė keltų kryžiaus formos. Buvo viena iš kryžiaus ginklų, tiped būtų apskritimas trikampio, o ne galimybe, o trikampio viršūnė buvo nukreiptas tiesiai į gyvenamosios vietos. , Sandariai patruliuoja vieta Žinoma valdė iš hoaxers darbe.

Autoriaus pastaba: Dėl darbštus saugojo sausas ir vieta tikrai Jos Didenybės temos ir Didžiosios Britanijos vyriausybės tarnautojai (Taip, ministras pirmininkas ...) sugebėti rasti įrašus audrą, kad prieš keletą pavyzdžių atradimas, nors ji ir buvo daugiau nei 20 metų. Ir jei ne juos, meteorologai Žinoma, taip.

Trečias kartas, yra tas pats laikas, minima Mysterious pasėlių ratą, M., Hesemann E. Tóthová, paskelbimo ETNA 1997, puslapis 31 (Pridedamas Nuotrauka 4 buvo gauti iš ten): Kai vietos žurnalistams interviu John Major sekretoriatui ar Saugumo sistema atrado šio formavimas kūrėjas, Jie gavo oficialų atsakymą, kad nebuvo pavojaus saugumui Kadangi Crop circles sukelia oro reiškinį. Todėl galime toliau ginčytis, kas gali būti, kad oro sąlygos sukurti sausros ir sausros simetriškas formuotes, kaip mūsų piktogramomis. Bent vienas, darantys nuorodą į: mes galime atodūsis su palengvėjimu: sukčiavimas paaiškinimu jau nėra išeitis.

Paskelbtas tekstas vėl gana aiškiai rodo, kad jie žino daugiau 10 skaičius, ilgą laiką prieš daugiau nei 20 metų. Didenybė yra tikrai pakankamai išsamiai informuotas apie visa tai. Meteorologinių reiškinių Audra ir žaibai. Paskirtąsias įstaigas būtų tinkamai informuojami, taip palikti jau iki Motina Gamta, kaip ilgai galės pokštas iš beprasmiška misteriniams gerbėjų, prieš ką nors sugeba atskleisti žaidimų maivymasis. Mystery gerbėjai niekada. Tikrosios žinios, kaip jie Crop circles sukurta turės būti tikrai grubus labai bukas iki ateityje juos. Jie nuolat antgamtinių paaiškinimus ir draugai nėra labai protingas, kvailas erdvė užsieniečių spalvų kaip rudos marškinėliai. Tik labai Demented būtų ateivių vėl ir vėl, pavyzdžiui, žemės beveik tiksliai ant aukštos įtampos laidų. Žaibas tarp jų išleidimas Dažnai labai vadovauja, ir vielos jokiu būdu nekliudo, kad tai faktas, kad tarp jų į žemę zigzagged.

Prieš tęsiant toliau vietose, kur žmogaus veiklos poveikis buvo praktiškai neįmanoma apibūdinti, yra rekomendacija skaitytojams, kad būtų pasėlių apskritimai ir daugiau suinteresuotų klausimu norėtų būti šiek tiek labiau susipažinę su jomis. Anglakalbių skaitytojų yra labai gera, ir visų pirma yra objektyvi Libor Cermak dienoraštį. Tuo tarpu vienas iš paskutinių, įtraukimas Crop circles http://liborcermak.blog...kruhu-v-obili.html . Tiesiogiai nurodytame puslapyje galima rasti puikus pavyzdys, žaibo laidininko šioje srityje, kuris iš tikrųjų pritraukė tikrą kūrėjo Crop circles (pasėlių ratą netoli Ladvi). Panašios nuotraukos - akivaizdus piorunochronu Crop Circle kaimynystėje Įkurtas Tūkstančiai yra internete.

P. Cermak yra įmanoma ir būtina, also labai dideliu greičiu savo žinutes objektyvumo, net keliaujant žiūrėti Anglijoje Crop circles. Jis rašo: "Aš nenoriu, kad skaitytojai gali paskirti kurią nors iš galimų hipotezių nuo jų kilmės, ar jie yra užsieniečiai, apskritimas priimantiems asmenims, vėjo tikėjimas, Žemės planeta, grūdų spiritus arba slapti kariniai projektai ir kt." Minėta šaltinis gali būti kritikuojama tik viena smulkmena, kad kiti už nuorodas iš einamųjų metų, kurių metu į svetainę cropcirclesconnector.com, nepasiekiamas paprastiems skaitytojams, nes jos yra nukreiptos į mokamas svetainėje srityje. Nurodytos vietos, aišku, tikrai, kad nepalieka nieko, ką pinigai turi būti išleisti. Beveik be išimties, visas nuotraukas galima rasti kitose interneto svetainėse, prieinama nemokamai. Pavyzdžiui, Lucy Pringle, Steve Alexander, Frankas Laumen ir daugiau. Tiesiog įveskite slaptažodį "pasėlių ratą", vieta ir data, bet kurioje paieškos sistemoje.

L. Cermak dienoraštį galima rasti pranešimų, kad susiduria su gana objektyviai aprašymo ir vertinimo grūdų skaičių, ypač Anglijoje, bet taip pat mūsų šalyje (Čekija) ir kitur pasaulyje. Daug vietų autorius aplankė asmeniškai, todėl Jo indėlis gali pasitarnauti kaip vertingą informacijos saugykloje. Kiti dokumentai yra susiję su skaičiais žinomų baltų žirgų ir žmonių, kitur Paaiškina kilmę ir vardų Ley Linijos ir is also toliau užsiima svarstymas priešistorinių gyvenviečių keltai ir net kitų priešistorinių megalitinių struktūrų. Labai naudinga suprasti vietų ir kontekstų Aprašyta istorija, gali būti rekomenduojamas tik kaip labai gerą šaltinį.

Tikslas Kitas labai šaltinis, kuris neskiria kalbos barjero, Slovakijos stebėtojų puslapiai www.uforevue.sk paslaptingais reiškiniais. Dėl puslapio pavyzdys http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/ . Svetainės autoriai turėtų būti įvertinta tiksle ataskaitas apie precedento neturintį reiškinį pasėlių ratą. Jų požiūris apibūdinti pasėlių ratą reiškinys yra aiškiai vienas iš absoliučiai tobulas, profesinių, aprašomųjų žiniasklaida. Naujienų objektyvumas gali būti palyginti, pavyzdžiui, su BBC. Nors reiškinys Crop circles tik tiesiogiai Skatinti įvairių paaiškinimų verpimui paslapčių, užsienietis, dvasinį pasaulį, Junk Science, okultizmo, ne mokslo, neįmanoma kartais juokinga, kartais Demagogija - netipinė, teorijos. Savo interneto svetainėje, kur jie atkreipia dėmesį į įvairių pasėlių ratą reiškinių aprašymo neatrodo nieko panašaus, kad. Net ne bando erzina skaitytoją, bet kliedesiai ir abejotina paaiškinimus antgamtinėmis jėgomis užuomina. Jų grafiniai brėžiniai su matmenimis atskirų įrašų Priklauso modelius, vienas iš geriausių, kurie kada nors buvo Crop circles pasaulyje sukurta tyrimo srityje. Apskritai kalbant, www.uforevue.sk yra labai reta ir sunki svetainių Nors Jie moka klausimą, ji jau daug jų kolegų pavyko "slydimo daug." Todėl naujienų objektyvumo čia, šioje vietoje jie, suteikiamas atskiras reitingas 1 + +, vienas su dviejų žvaigždžių. Tekstų autoriai - rašo Thomas Stankovič, Miroslav Karlik pavadinimus.

Kaip visada, nuo pat pradžių nustato, nuolat pabrėžiama visuose tekstuose pateiktas išvadas turi bendro su pasėlių ratą tik absoliutus minimumas. Jie yra susiję visų pažeistų kukurūzų bet kurioje pasaulio vietoje, ir kurie norėtų domisi šiuo klausimu, reikia mokytis įprastą žemės ūkio ir mokslinę literatūrą. Niekada neįvyks prie nežinomų ir nesuprantamas jėgų įtaka grūdų lenkimo aplink pasaulį pagrindu (kaip ant nuotraukos, 1). Atlenkti žemės paviršiaus tik ir tik dėl to, kad ji buvo silpna. Dažniausiai Under The įtakos elektros energijos nuo žaibo iškrovų, dažnai tik indukcijos. Susilpnėti po plaukimo elektros trunka keletą dienų. Nepaveiktas augalai gali atlaikyti beveik bet kokį mechaninį spaudimą. Visi paduota ", plokšti, gulėti (sugadintas, Susilpnėjusi) Javai pasaulyje, žinoma, apima visas iki šiol, ateityje taip pat Crop circles rasti. Jie yra tik maža, beveik nereikšmingai poaibis. Tai visų pirma, visi Misteriniams mėgėjams, kurie egzistuoja visame pasaulyje, turi suprasti. Jie gali nesutikti su tuo, net prieš jį also gali protestuoti, bet kad apie visus ...

Tai būtų pakankamai toli šiandien, turėtų būti tęsiamos.

 

Sau Ledecky

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Grįžti į straipsniai, paskelbti sąrašą  

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

pz