Anglų originalas - pasėlių apskritimai įranga (LRC) . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Pasėlis schema
Pasėlyje yra visi Elektrinių sudedamųjų dalių, rūšys, varžai, indukcijos rites, kondensatoriai
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

 - Svetainės automatiškai išversti

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Jūs esate atsakingas visada, už tai, ką Prijaukintas. Jūs esate atsakingas už savo rožę.    A.de Saint-Exupery
Mokslas žino tik vieną įsakymą, prisidėti prie mokslo.  B.Brecht
Priimti iššūkius, taip, kad jūs galite pajusti pergalės linksmumas.       G.S.Patton

Elektros varža - R. Kondensatorius - C. Coil - L.

PagPh
Visi srityje objektus, įskaitant augalų, fizines savybes, elektros taip pat. Pavyzdžiui, elektrinė varža, prieš derliaus pasėlių koteliu Keletas megaohms / centimetre gana šiek tiek daugiau.

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Elektriniai komponentai ir įtaisai šiose srityse

Nuo pat pradžių, tai buvo tik įdomus. Paieškos įvairių sudėtinių dalių ir prietaisų elektros inžinerijos srityse. Toks neįprastas humoro rūšis, daugiausia vartojami kaip pramogų metu komplikacijų veiklos, atsikratyti savo monotoniška ir mažai. Ne tik tik dalis, bet ir visą prietaisai ir ne tik elektros, bet ir įvairūs techniniai ir technologiniai įrankiai ir įrenginiai. Pavyzdžiui, gulsčiukas ir Plumb - jie pastatytas viduje augalų, padeda išlaikyti teisingą kryptį šaknis augti žemyn ir kyla. Luxmeter - stebėti, kiek šviesos yra prieinama ir kur, kuria kryptimi, o lapai ir žiedai Ripening sukasi ir atidarymo-uždarymo. Stiebai ir lapai pagal labai aukštos įtampos potencialą į audros debesis (jo įtampa susijusi su į žemę su kelių milijardų voltų), juda kaip per mažai lapų arba kamieninių elektroskopus, sukasi keliomis kryptimis, be bet kokio bet kokio žaibo išleidimo poreikį "jų glaudžiai diapazone . Iš pradžių atrodė, srityje, kad būtų aptikti dauguma bet pasyviųjų komponentų, rezistorius, kondensatorius, ritė. Bet kuri medžiaga turi išmatuojamą varža, induktyvumas ir gebėjimus, ir augalai gali būti laikomi skirtingų serijų lygiagrečiai sujungimo komponentų disertaciją. Taip pat reikėtų rasti paprastas prietaisas, kaip minėta elektroskopus, bet taip pat voltmetras ir ampermetras.

 

Per R, L ir C serijos bus įsteigti į lauką įvairių serijos, lygiagrečiai ir serijos lygiagrečiai ryšį rezonansinius kontūrus, RC, LC, RLC, su skirtingų rezonansinius dažnius, ir tai būtų galima bandyti, nustatyti jų rezonansą su įvairių dažnių elektromagnetinė spinduliuotė, kurios visos yra tikrai per javų srityje Per žaibo išleidžiamų pasitaiko, fizika .

 

Su šiek tiek vaizduotės yra alo galima rasti sausą sudėtingą aparatą ir osciloskopu, ir bandyti paaiškinti atsitiktinis atsiradimo labai retais vykdomam imitacijos Lissajous modelius (), bet also rezonansinius kontūrus, įvairovė. Paaiškinti figūrų formos, tikriausiai yra gana pakankamai apsaugoti ir nuo mechaninių rezonansas ir trukdžių, nors kartais ji gali atrodyti, kad. Be to, gali atsirasti daugiau sudėtingų elektromagnetinių trukdžių ir atspindžių, bangos (ty also - infraraudonųjų spindulių šviesos ir šilumos), dauginamosios ne šviesos greičiu, ir įvairių fazių ribas tarp kai kurių iš šių žiniasklaidos: Plazma - Shock Wave - Wave slėgio - orą, etapas sąsaja juda greičiu, panašus į garso, ty Lėtesnis milijoną kartų.

 

Po pakankamai greitai atradimas R, L, C, šioje srityje nebuvo kito pasirinkimo, bet teigti: Dabar atrasti daugiau diodas ir tranzistorius. Tranzistorius ir diodas, nors ir ne rastas, bet vakuuminis vamzdelis. (PIC) Nors beveik Įkurtas Nedelsiant (pavasaris 2008), labai svarbu gabalas skaičių, kurių kilmės principą dėl elektros impulsus Lemp teoriją patvirtinančių įrodymų, tačiau išvadą, kad ji iš tikrųjų yra vamzdis principas laukė iki rudens 2011-3 , 5 nuo tyrimų pradžios. (Nuotrauka) Oro yra medžiaga, kuri paprastai nėra constitue ir net minomum kliūtis elektromagnetinių bangų, priešingai smūgio ir slėgio bangos, Jie labai reikšmingai slopino ten, kol galiausiai visiškai išnyksta. Tačiau vielos tvoros, per kurį slėgio ir smūgio bangos praeiti beveik be pasipriešinimo, tikrai sausas ir visiškai nepereinamas kliūtis elektromagnetinių bangų, taip pat pagrįstas tinklelis vakuuminis vamzdis (nuotrauka)

 

Santykinai nuolat tinklo srityje, pasodinti augalai, elgtis kaip jautrų sluoksnį fotografijos (įrašymas) medžiagos, ar CCD ar CMOS jutiklis. Mokestis sąsajos įtaisas (CCD) - Tarp atskirų ląstelių keliauja elektrinį krūvį, tarp atskirų augalų taip pat perkelti elektrinį krūvį. Tačiau toks "CCD laukas" reikia daugeliu atvejų ne mažiau kaip 14 dienų (kartais ir ilgiau nei galimybe du mėnesius), prieš parodydami išvesties failą.

 

Varža - kiekvienas daiktas, žinoma, rodo tam tikrą pasipriešinimą. Pavyzdžiui, Kukurūzų šiaudelių žaliųjų etape, ty maždaug birželio pabaigoje taip pat kažką daugiau yra apie 5 mW / cm (taip pat lapų, panašių varža). Net jei 2011 m buvo fotografuotas šalia Patrin gali išdžiūti žieminių miežių ir sunokimo laipsnio, kad būtų nedelsiant nukirstų (foto), ty visiškai džiovinti, nokintus augalų būklę.

 

Pasiekus brandą, ir aukštojo, akivaizdžiai kyla parodą ir didesnį atsparumą. Svarbi Kitas požymis yra kontakto varža og lengvai palietė stiebai ir Leafs, Kieno Informacinė lentelė, bus įsikūrusi čia, taip pat kontaktiniai varžos lapai ir stiebai Clamped sandariai kartu. Taip pat bus aiškiai parodė, kokį poveikį kontakto varža turi jėgos presai, kad augalų dalių kartu. Kai kurie modeliai kūrimo metu gali žaisti Būtent ir reikšmingas vaidmenį sausros ir laikinas statinys sukurtas iš dalies atžvilgiu pasvirusios stiebai ir lapai, neliesti kiekvienas konstruktas kitas, kadangi sausų struktūrų laidumas gali būti tūkstantį kartų daugiau nei aukščiau, nei vertikaliai stovi pasėlių, Kieno stiebai ir lapai yra beveik nesiliečia su kartu, ar tik nežymiai. Augalai gali būti nukrypęs vėjas, slėgio arba elektros smūgio banga po žaibo išlydžio, kuri sukuria Dažnai augalų lauko skirtingų Apskritas bangos, pavyzdžiui, apskritimai, ant vandens paviršiaus struktūros paviršiaus. (Foto, videogif) Kas kada nors matė vėjo bangas į lauką, is also Gali labai aiškiai atpažinti, kad sausa po intensyvių vertikalaus impulso iš viršaus, kaip žaibo atleidimą, turi Vaizdo apykaitinę vėjo ir bangų kad pasėlyje ir nuotekas paviršius gali pataikyti Yra keletas kitų artimų į kiekvieną kilpą, ir sukurti įdomių sankryžų ir veiklą.. Augalai sukurti laikiną struktūrą, kurioje jie yra gana intensyviai liesdami vieną kitą (apčiuopiamą jėgos), iš pradžių oro bangų veiksmų, vėliau savo pagreitį. Neliesti daugiau taškų, ir daug daugiau jėgos nei Reikšminga metu nėra vėjo, kai jie liečiasi tik tikrai labai nedaug. Ji gali parodyti daug kartų tūkstančių mažiau elektros atsparumo temperatūrą, esant normalioms vartojimo sąlygoms (be vėjo, jokio spaudimo banga). Jei sausra ir laikinas statinys nukentėjo šiek tiek restrike (indukcija įmanoma), eina per tą nuožulnaus augalų daug daugiau energijos, bet tik tie, kurie yra tik pakreipus, todėl laikinai sukurti gana tiksliai figūrą, arba keli skaičiai, ar jų Sankirtų Trukdžiai arba kitas formas. Po kelių sekundžių, viskas grįš į savo pradinę būklę, ir visas procesas dar tik prasideda. Viskas yra paaiškinta Daugiau informacijos apie puslapių chronologija . Taip pat bus, turbūt svetainės mechanika , pastatytų Keletas kompiuterinius modelius.

 

 

Elektromagnetiniai trukdžiai, rezonansinius kontūrus

Nors plačioji visuomenė, po pradinio, visiškai bekompromisės ir labai agresyvus atmetimo (kaip įprasta), o vėliau labai noriai, visiškai bekompromisis ir labai agresyvus parama (kaip įprasta) Galimybė sukurti rezonansą ir trukdžių modelius pasėlių per elektrostatinis ir elektromagnetinis Per rezonanso ir žaibo išmetimu trukdžių, htere Būtų šiek tiek sulaikyti reikia. Net jei energijos perduodama žaibo atleidimą suma yra didžiulis, visiškai Neįsivaizduojamai visi žmonės protas, daugiausia dėka, kad jos visiškai perdavimas įvyksta per kelias sekundės milijonosios, žr. Meniu fizika ir submeniu taip pat daug kitų Papildomi puslapiai interneto svetainėje. Todėl taip pat gali nustatyti milžiniškas, neįsivaizduojamai elektrostatinis - elektromagnetinis - Elektromechaniniai interferenciją. Dar tarpinis tyrimai, skaičiavimai ir kompiuteriniai modeliavimai rodo, kad labai sudėtinga trukdžių modeliai gali būti gana pakankamai Įkurta tik mechaninėmis interferencijos. Žinoma, elektromechaninių ir elektromagnetinių jėgų poveikis negali būti atmesta, atvirkščiai. Ne tai, kad kartais atmesti, kartu su mechaninių jėgų, ar ​​veikiau jų labai reguliariai ir simetriškai plinta visų panaudotų kilmės statusą turinčių iš labiausiai sudėtingų struktūrų, Fraktalas kartais net kryptimis. Fraktalas yra, žinoma, tik tam tikra forma rezonuoja ir trukdymų. Beveik visada viduje apskritimo, labai sudėtinga, dauginti Kirviai ir simetriškas trikdžius ar užrašais arba Fraktalas modelius. Nors tai nėra atmesti Arba, kad, pasak kai kurių modelių, visi labai sudėtingas struktūras, būtų sukėlę tik mechaniniu būdu. Modellings statomi, tačiau yra šiek tiek daugiau laiko ir darbo (tiek žmogaus ir kompiuterio) praryja. Nes dabar, tai galima palyginti du skaičius, vienas iš jų atrodo nebaigta versija antras (sijos) viduje laikinai apskritimo spindulys nesitraukė pakankamai ilgas, kad gauti darbą baigė. Pati gamta sukūrė graži modelį, pavyzdžiui, kompiuterio, ir net ne reikia žmogaus arba kompiuterio darbo minutę, tai buvo pakankamai visus darbus, kurie žaibo išleidimo energija per keletą milijonosios sekundės, o Keletas dienų augimo ir brendimo procesų Be to, tam, kad buvo atvaizdavimui, kad (kai panašaus pobūdžio ir infraraudonųjų spindulių - Lazeriniai spausdintuvai).

 

Vienas iš galimų modelis modelio kūrimo naudoja tiek ir mechaninių bangų trukdžių ir elektromagnetinės spinduliuotės derinys. Pagal tai turėtų būti įmanoma paaiškinti net pačius sudėtingiausius raštus, tai, kas kartais pasitaiko - beveik visada, apskritimas, labai sudėtinga ir tuo pačiu metu labai tiksliai simetriškai ir reguliariai trikdžius ar Fraktalas modeliai ir jų derinių. Modelis sujungia apskrito bangų (ypač šoko ir slėgio bangos) poveikio vietos išskyros iš dauginti. Maždaug pirmąją kanaloReturn Strokesukurta, kad yra sparčiai plečiasi oro cilindro , į krašto, iš kurių yra labai reikšmingas etapas riba dviejų aplinkų - sparčiai juda oro Per orą ir padėties aplink, kad su išoriniu (paveikslėlį perimetrą ir per keletą aiškinamosios sakinius, Tai daugiausia greitis su 10 6 x mažesnis, bet ir apie bet kokius vėlesnius taktų trukmės absoliučiai nuolat požiūriu, jos skersmuo yra 100 ms po 30 m.) galima rasti ten labai didelis skirtumas slėgio ir trinties. Nors tolesnėje biudžeto įvykdymo patvirtinimo (-ų) Elektromagnetiniai spinduliai juda ir mąstant jos viduje, ir modelis Tai būtų įmanoma, tikriausiai bandyti paaiškinti kai kuriuos, kad labai sudėtingų formų savybes:

 

1) Kodėl labai sudėtingos formos beveik visada dedamas objektą ratu

Tai yra vienas iš paprasčiausių modelių derinys, formuojant pasienyje - apskritimo ir taip pat labai sudėtingą modelio viduje. Riba ratas buvo sukurtas pirmas biudžeto įvykdymo patvirtinimo, daugiausia mechaninių jėgų. Modelis buvo sukurtas viduje Daugiausia elektromagnetinių spindulių, skleidžia ateinančius vienerius ar daugiau išleidimo. Sijos ratu (baliono) iš esmės atspindi ant sienos sienos susiformavo fazių sąsaja. Deklaruojamos ribos peržengimo kampas gali sukelti daug atspindžių ir viso šalies teritorijoje labai tiksliai rate, tai labai lėtai (elektromagnetinių spindulių greičio svarstymas Maždaug Lėtesnis milijonų kartų), tačiau pastebimas greitis tolygiai ir visiškai apima aplinkinių. Metu laikas, per kurį elektromagnetiniai spinduliai plečia ratą keliavo daug tūkstančių metrų, jo skersmuo padidėja tik keletą milimetrų. Didžiausias suma vėliau energijos elektromagnetinio spinduliavimo (Lemp, RS), daugiau kaip 99%, daugeliu atvejų spinduliuotės Per laikotarpį, bet ne didesnis nei 10 milijonosios sekundės. Per tą laiką šviesa keliauja 30 km, apskritimo viduje, kad jie pakartotinai atspindi pasikeitė 30 mm skersmens.

 

Kaip fazinio sąsajos pavyzdys, kad galėtų atspindi bangas, net galima atkreipti dėmesį į naktinių garsų. Todėl yra įmanoma per naktį girdėti labai tolimus garsus, pavyzdžiui, "Microsoft" traukinių. Per naktį, nes nėra saulės ir ačiū, kad sukelia Greitas atšaldymas kai kurių sluoksnių atmosferą Sukuria labai smarkiai apibrėžtą sąsają šalto ir šilto oro, iš kurio garsas labai atspindi, kad. Ne tik temperatūrų skirtumas, tačiau reikšmingų skirtumų tarp slėgio, drėgmės ir rasos taško also. Dažnai sukuria also tam tikrame aukštyje debesų, kurios veikia labai panašiai. Garso intensyvumas mažėja, šiuo atveju tik atstumo kvadrato, o giedrą dieną jos blukimas yra kubo. Aprašytas atvejis aktą mechaninės bangos (garso), ir tai yra panaši, kaip plinta griaustinio po žaibo žemiau debesų Per normalus audra, žaibas iš giedro dangaus skirtumas.

 

Labai panašus atvejis, kai ACT atspindžiai ir elektromagnetinių bangų sklidimo, net naktį trumpųjų radijo dauginimas, kur šiuo atveju bangos atsispindi daug kartų tarp jonosferos ir žemės.

 

 

 2) Kodėl yra veidrodis simetriniai pasiskirstymas pagal kelių, kartais labai daug ašių, įskaitant labai nesubalansuotos "skaičių (taip pat paprastais skaičiais, pavyzdžiui, 7, 13).

Vienas iš didžiausių visų laikų rekordininkai tikriausiai yra nuo 2000 m. Rugpjūčio 13 Woodborough, Anglijoje, (Prie viršutinę figūrą), kurie rodo labai tiksliai veidrodis simetrijos ašį 44 formavimas. , Žinoma, nėra neįmanoma, kad ji kartais gali būti nurungė ateityje, dėl motinos gamtos begalybės ir begalines galimybes. Jei tai nebaigta "kolegija" (apačioje vaizdas, 2001, Avebury Avenue, Wiltshire 14 2001 rugpjūtis), būtų tikriausiai 54 simetrijos ašis. Yra labai įdomūs modeliai, apie tai, kad apačioje, kaip nebaigta viršuje kopiją atrado tik metus ir diena po ankstesnio vieno. Galima pastebėti, kad apatinis skaičius yra maždaug 2 kartus didesnis skersmuo, kad yra 4 kartus didesnis plotas, todėl tikriausiai neliko pakankamu kiekiu energijos vėliau iš jos išsiskiria užbaigti to modelio atvaizdavimo. Vaizdai gali būti padidintas Pateikimas žymeklį virš (tik spustelėkite sekite nuorodas šaltinių).

 

Pastaba apie primes: Poirino 2011 - labai gražus 7 (14) ašių simetrijos detalės (pagrindinio formos asimetrija, yra keletas šiek tiek viduje). Kitas vaizdas - net 7, 11 ir 13 nuo centro kryptimi - atrodo labiau kaip žmogaus nusilpusius bandymas komunikacijos (neegzistuojančius) erdvės ir svetimų intelekto. Kai kurie asmenys buvo galutinai įtikino Bent po kelis tūkstančius metų, 7, 11 ir 13 yra paprastų.

 

3) Kodėl modeliai taip sudėtinga.

Atsakymas yra gana gerai, jau išdėstytų šio straipsnio 1 ir 2 dalių, tačiau čia bus parengta kažkada ateityje keletas kitų, mažiau svarbi priežastis, ir aukščiau visko, dokumentais, brėžiniai ir kompiuterinis modeliavimas.

 

 4) Ekskursija į modelio prie metalinės tvoros - nėra pagrindinio krašto apskritime paaiškinimas. Vielos tvora, veikiantis kaip Atlikti audinių ir užpildymo tinklelį.

Tuo metu, kai po pirmojo mechaninio impulso augalai suformuotas atliekant pirmąją laikinojo ratą, elektromagnetinis spinduliavimas ir Todėl visa elektros energija jau Numatomas atstumas 30.000 kilometrų nuo išleidimo taško, ir todėl negali prisidėti prie žalos augalams ( elektra). Todėl ji yra labiau tikėtina, sukelia nors tolesnėje biudžeto įvykdymo patvirtinimo, kuris hitai tiksliai į vietą, tuo metu, kai ratas yra sukurta mechaniniams poveikiams, per ankstesnius biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Augalai gana nesiliestų glaudžiai daugiau taškų ir sudaro daug tūkstančių kartų elektrai laidžių struktūros temperatūrą, kaip normaliomis sąlygomis. Būtent tuo metu smūgio taške biudžeto įvykdymo patvirtinimo (pirmasis RS) įvyko Elektromagnetinė spinduliuotė ir jos energijos, augalai buvo jo mechaninis veiksmas nebūtų Atmestas net milimetro ar tiesiog šiek tiek, iš jų pagrindinės pozicijos Kadangi visi mechaniniai pasekmės taps dar po elektros impulso. Nors Jie atvyksta gana greitai, matavimo vienetai elektros srovės pokyčių skaičiuojami frakcijų milijonoji sekundės, o laiko matavimo vienetus intensyvumą ir mechaniniam veikimui pokyčius biudžeto įvykdymo patvirtinimo pakankamai Galimos pasekmės gana įvertinti jį tūkstantosioms arba šimtųjų sekundžių. Dabartinė norma padidėjo kreivių pirmojo RS (statumo, gama, di / dt) yra vidurkis, 30.000 amperų  su mikro sekundę, vėlesnių RS iki 200 000 Konkretūs nukrypimai tentinis augalų kryptimi iki Pirmasis Karščiausia RS gali atsitikti, augalai ir Jų lapai gali būti nukrypta nuo standartinės poziciją dėl statinės elektros. Potencialų skirtumas siekia kelis milijardus voltų, po pakartotinių kelių šimtų tūkstančių amperų elektros impulsus, juk tik šiek tiek skiriasi nuo jėgos, deformuoto, kad koteliai ir lapeliai elektroskopus mokyklos laboratorijoje, kur yra Tapkite deformacija frakcijos objektų svėrimo miligramų kelių milimetrų atstumu. Nuo vietos kartais pasirengusi, o vėliau yra tikrai Atlieka Tarp dangaus ir žemės sausa ir didžiulis srovės ir galios, kad galėtų vairuoti elektrinį lokomotyvą dešimčių kilometrų Tūkstančiai atstumu.

 

Grafiką, kuris rodytų apytikslis laikas plėtrą elektros srovės Per žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, Galima indukcinio ir tiesioginio elektrinio į aplinką ir tolesnio mechaninio poveikio - bus čia kažkada

 

Turi būti tęsiama ...

 

Baigiasi dėmesį

Yra ne labai kūrybinės vaizduotės, kad būtų pasiektas išvadą, kad II priedo 1, 2, 3, ir 4 būtų labai sunku, kad taip atsitiktų ir pagal labai smarkiam vėjui ir lietaus, kad būtų visos simetriniai įvykiai Bet visiškai neįmanoma, arba bent jau kruopščiai "netvarkingas". Žaibo išleidimas yra didele balsų dauguma atvejų, kartu labai stipraus vėjo ir lietaus, ir tais atvejais, sausros taps "tik" ir visiškai bendras, gana nereguliarus pateikimas (žalinga, susilpnėjimas), ir modeliai.

 

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Apsiriboti mūsų dėmesį į sausumos klausimais būtų ta riba žmogaus dvasia. S.Hawking
Penki šauktukai, tikras ženklas, Insane proto! T.Pratchett
Aš patinka gaminti maistą, aš tarsi pamišęs mokslininkas virtuvėje.  Kyle Chandler
pz