Anglų originalas - pasėlių apskritimai-Benátecká Vrutice . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Benátecká Vrutice 2008
Žaibas registruotas vizualiai, ir garsą, o elektroniniu būdu, 1800 m nuo smūgio taške. Svetainės aplankė po kelių valandų (<3)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

 - Svetainės automatiškai išversti

Mokslininkas yra motyvuotas pirmiausia smalsumo ir tiesos troškimo. I.Langmuir
Vyrai yra tik tokia gera, jų techninės plėtros leidžia jiems būti. G.Orwell
Pessimist galite pamatyti sunkumus kiekvienoje galimybėje, optimistas mato galimybę kas sunku.  W.Churchill

Crop circles Crop nuotraukos, Benátecká Vrutice 2008

PagPh
Nedelsiant controll žaibo nukentėjo taško, praėjus 3 valandoms po žaibo.

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

Įvadas

Tai buvo audra su neeilinio smarkaus lietaus. Aplankytos vietos po dvi ar tris valandas, paduota " (sugadintas, susilpnino) Numatoma plotas 80% visai srityje. Nepasikeitė, beveik be paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi) pasėlių laukai aplinkui , net artimiausiais kaimynais visoje lauko keliu. Atvirkščiai, Jų valstybės nepasikeitė, nes ten buvo pateiktas " (pažeistas, susilpnino) sritys, anksčiau, visi nuolat registruojamas ir dokumentuojamas. Konsultuojamasi su vietos ūkininku, kontroliuoti lauko būklę Iškart po audros, nustatė, kad prieš audrą nenumatė šioje srityje ir net peilis. Lauko poilsio apie Daugiau nei 95% paduota " (pažeistas, susilpnino) following per ateinančias savaites.

 

Nuotraukos, darytos ne vėliau kaip likus dviem valandoms po žaibo fotografiją galimybe. Dėl informacijos iš vietos Agronomas, nebuvo pateikimas (žalingas, susilpnėjimas), kad jis laukas prieš perkūnija. Kiti laukai, tik besiribojantiems šį vieną, beveik išliko neišnaudotomis. Nuo žaibo nukentėjo ne labai stipri (6000 piko, gal vadinamas "šiek tiek"), bet lietus buvo tikrai sunki ir labai stipri, kelios dešimtys milimetrais Per kritulių mažiau nei valandą. Gal gerokai pasikeitė (nuleisti) elektrinę varžą žemės paviršiaus, taip pat augalus, ir dėka išdžiūsta, kad būtų per kelias minutes tapo plataus masto pakeitimų, nes elektros srovė perduodama per visą lauko paviršiaus. Ačiū, kad iš tikrųjų buvo paveikti elektros energijos, beveik visą paviršių.

 

In the course of approximately 30 minutes fell several tens mm of rainfall, flattened entire field of approximate area of 6 hectares, very irregular in shape. Photo accompanying this paragraph was taken at the same location four days later. Consultation with a local farmer, who was on the spot and controlled the effects of storms, revealed that before a storm on the rest on the earth or straw. As has stated during the harvest will have to combine the assist guys with pitchforks. Grain (barley) almost completely flattened, 80-90%, in areas that have not been flattened distributed very randomly. The surrounding fields untouched, or their status unchanged, before their status verified several times and checked regularly. Including nearest, distant only about the width of field paths, hails would be unable to hit so selectively in a single field, yet so irregular.

 

Žaibas buvo galima žiūrėti ir girdėti Thunder following Per audra būna gražus ir apvalus Beeline iš laboratorijos vietoje. (Paspauskite tašką exatctly 1800)

 

Dar kartą reikėtų pabrėžti, Nepaisant to, yra kitų sričių, itin gausių kritulių nepaliesti, tačiau laukas veikia žaibas paduota " (pažeistas, susilpnėjęs), beveik visiškai per visą plotą (apskaičiuotas didesnis kaip 80%). Laukas turi gana sudėtingą formą, ir pamatyti, pridedamame eskize žemėlapius, todėl beveik neįmanoma ir vietos meteorologinio reiškinio ir jo veiksmų vietos lygmeniu, taip, kad jis turėjo įtakos tik šį lauką, be pastebimo trukdžių kaimyninių sričių, skiria tik lauko keliu.

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Aš esu labai protingas. Aš tikiu, gali daro viską pateikti man. Aš pradėjo kvepalus ir noriu, kad mano nuosavą viešbučių tinklą. Aš gyvenu ne kvailas įrodymas blondinės.  Paris Hilton
Aš myliu balandžio pirmoji eksperimentus. Aš visada juos. C.Darwin
Kerštas yra saldus ir ne penėjimo. Alfred Hitchcock
pz